'Muğlalılar'ı Dövmek Lazım!'

'Muğlalılar'ı Dövmek Lazım!'
AK Parti Muğla Milletvekili Hıdır'dan referandum esprisi!..

AK Parti Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır, Muğla'da referandumda alınan oy oranı ile Kastamonu'nun Tosya ilçesinde alınan oy oranını karşılaştırarak "Muğlalıları dövmek lazım" dedi.

AK Parti Milas İlçe Danışma Meclisi toplantısı, önceki gün Milas Ticaret ve Sanayi Odası Labranda Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. İlçe ve il başkanları ile milletvekili aday adaylarının konuşmalarının ardından kürsüye Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır davet edildi. Referandumda Türkiye genelinde çıkan yüzde 58'lik oy oranına bakarak, herkesin genel seçimlerde AK Parti'nin başarıyla çıkacağını düşündüğünü belirten Hıdır, "AK Parti sadece bu seçimlerden değil daha sonraki seçimlerden de başarıyla ayrılacaktır" ifadelerini kullandı.

Genel seçimlerde sorumluluk alanının Kastamonu olduğunu ve bu bölgede çalışmalarını yürüttüğünü belirterek konuşmasını sürdüren Hıdır, "Geçtiğimiz günlerde Kastamonu'nun Tosya İlçesi'ne gittim. Tosyalılar bana çok üzgün olduklarını söylediler. Nedenini sordum. (Bizler referandumda yüzde 78 evet oyu çıkardık. Ülke genelinde en fazla oy çıkaran yer olmak istiyorduk fakat Erzurum yüzde 87 oy çıkardı. Biz birinci olamadık) dediler. Ben de onlara dedim ki, (Aman sakın ha bu söylediklerinizi Muğlalılar duymasın, yoksa döverler sizi). Muğla'da referandumda yüzde 31 oy çıkmıştı. Tabii bu işin esprisi. Asıl dövülmesi gereken Muğlalılar" dedi.

AK Parti'li Hıdır'ın konuşmasını değerlendiren CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, "Bunların demokrasi anlayışı bu. Kendinden olmayanı döv" şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com