Muhabbet Tellalı Davası!

Muhabbet Tellalı Davası!
Eylem Şenkal, kendisine 'muhabbet tellalı' diye mesaj atan Serhat Türkkan'a dava açtı. Arzu Yanardağ'ın kocası Türkkan, Şenkal'ın eşini bir spor hocasıyla tanıştırdığını öne sürmüştü..

2 yıllık eşi Arzu Yanardağ ile ay sonunda boşanma davası görülecek olan Serhat Türkan, Yanardağ'ın yakın arkadaşı manken Eylem Şenkal'e “Muhabbet tellalı” yazılı mesaj attığı için yargılanacak.
Şenkal, Türkkan'ın kendisinin Yanardağ'a bir spor hocasını tanıştırdığını iddia ederek küfürlü mesaj attığını belirtmişti. Şenkal'in avukatı Ömer Turanlı da Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na haraket ve tehdit gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Türkkan hakkında Şişli 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nde 2.5 yıl hapis istemiyle dava açıldı. 

'Flörte teşvik etti'
Hakkında hapis istemiyle dava açıldığını bilmediğini söyleyen Serhat Türkkan, “Aile birliğini sarsmak için bir evli bir kadını flört etmeye teşvik eden, onu bu nedenle bir erkekle tanıştıran kişiye tepki göstermek suçsa, ben suçumu kabul ediyorum. Evliliğimiz sürdüğü dönemde Eylem Şenkal'in yaptığı bu davranış beni çileden çıkarmıştı” yorumunu yaptı.
Türkkan, Şenkal'in davada Arzu Yanardağ'ı da şahit gösterildiğini ancak Yanardağ'ın şahit olmayı kabul etmediğini ileri sürdü. Şenkal ise Arzu Yanardağ'a flört etmesi için birini tanıştırdığı iddiasını reddetti ve “Bu koca bir yalan” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com