Muhabire 'Demet Akalın' fırçası!

Muhabire 'Demet Akalın' fırçası!
Bülent Ersoy, 'Popstar'da birlikte jüri üyeliği yaptığı Demet Akalın'la anlaşamamasıyla ilgili soru soran muhabire kızdı.
İzmir'de konser veren Bülent Ersoy,  Star Tv'de yayınlanan 'Popstar' yarışmada birlikte jüri üyeliği yaptığı şarkıcı Demet Akalın'la anlaşamamasıyla ilgili soru soran muhabire kızdı. Bülint Ersoy, sahnede şarkılarını seslendirirken de aynı muhabire dil çıkarıp, "O bunu söyledi, şu onu söyledi. Sana ne. Bunları boşver sen işine bak" diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.
 
Türk Sanat Müziği'nin önde gelen isimlerden Bülent Ersoy, uzun bir aradan sonra İzmirli hayranları ile biraraya geldi. Tiamo Tur'un, Kaya Thermal Otel'de düzenlediği konsere yaklaşık bin kişi katıldı. Konser saatinden iki saat önce oteldeki odasında hazırlanan Bülent Ersoy, lobiye indiğinde gazetecilerle sohbet etti. 
 
Bir muhabir, Popstar yarışması sırasında kendisi gibi jüri üyesi olan Demet Akalın ile yaşadığı tartışmaları hatırlatması üzerine sinirlenen Ersoy, tepki gösterdi. Demet Akalın için program sırasında "O manken kız" dediği, bunun üzerine Akalın'ın kendisine tepki gösterdiği, genç şarkıcının daha sonra tartıştıklarını doğrulayan açıklamalar yaptığı konusuna girmek istemeyen Ersoy, "Bu nasıl bir soru? Bunlarla mı uğraşacağız? Akalın ne diyosa doğrudur. Zaten o açıklama yapmış daha bana ne soruyorsunuz?" dedi. 
 
Daha sonra sahneye çıkıp hayranlarına şarkılarını seslendiren Ersoy, aynı muhabire dil çıkarıp, "O bunu söyledi, şu onu söyledi, sana ne. Bunları boşver, sen işine bak" diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com