Muhammed, Ronaldo mu!

Muhammed, Ronaldo mu!
Kontratında 'Bir sezonda 3 maça çıkarsa 500 bin TL alır' şartı bulunanMuhammed'in de sözleşmesi mercek altına alındı. Yöneticiler, “Bir futbolcuadayıyla böyle sözleşme yapılır mı... Ronaldo bile bunu istemez” diye tepki gösterdi.
Geçtiğimiz yıl Siyah-Beyazlı kulüple profesyonel anlaşma yapan genç oyuncunun kontratında, ‘Bir yılda üç maça çıkarsa 500 bin TL alır’ şeklinde bir madde bulunduğu ortaya çıktı. Konu masaya geldiğinde çok sinirlenen yöneticilerin, “Bu nedir? Cristiano Ronaldo bile böyle bir anlaşma yapmaz! Üç maçta iki dakika oynasa bile 500 bin TL kazanacak. Daha yolun başındaki oyuncu ile böyle sözleşme yapılmaz. Futbolcuya da zarar verilir” şeklinde görüş  bildirdiler. Oyuncunun tüm yetkilerini elinde bulunduran yönetici Seyit Ateş de durumu doğruladı.
 
‘O da feda edecek’
 
Ateş, “Muhammed de ‘Feda’ diyecek. Kontratında böyle bir madde vardı. Sanırım geçen yıl Muhammed sadece bu  yüzden forma giyemedi. Eğer oynasaydı şimdi daha hazır olacaktı. Sözleşmesi de, oynatılmaması da büyük hata.  şimdi ‘Feda’ diyecek ve kulüp neyi uygun görürse yeni sözleşmeyi imzalayacak” diye konuştu. Yönetici Ateş, “Samet  Aybaba, bana Muhammed’in Beşiktaş’tan Avrupa’ya gidebilecek tek oyuncu olduğunu söyledi” diyerek de genç yıldıza duyduğu güveni dile getirdi.  (EAK)

Fanatik
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com