Muhammet Şahinkaya Pazarlar'da

Muhammet Şahinkaya Pazarlar'da
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, 2010-2011 eğitim-öğretim yılında açılacak olan Pazarlar Anadolu Öğretmen Lisesi'nin okul binasında incelemelerde bulundu.2010-2011 eğitim-öğretim yılında 30 kontenjanla eğitime başlayacak olan Pazarlar

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, 2010-2011 eğitim-öğretim yılında açılacak olan Pazarlar Anadolu Öğretmen Lisesi'nin okul binasında incelemelerde bulundu.
2010-2011 eğitim-öğretim yılında 30 kontenjanla eğitime başlayacak olan Pazarlar Anadolu Öğretmen Lisesi'nin hazırlık aşamalarını yerinde inceleyen Şakinkaya'ya Pazarlar Belediye Başkan Vekili Mahmut Bektaş, AK Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi eşlik ettiler.
İnceleme sonrası bir açıklama yapan Müdür Şahinkaya, “Kütahya'yı eğitim kampusü yapmak için büyük çapa sarf ediyoruz. Pazarlar ilçe halkı kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte bir yumruk olmuş eğitime destek veriyor olması bizleri son derece memnun etti. Pazarlar İlçesine Anadolu öğretmen lisesinin açılması ilçenin eğitimine büyük katkı sağlayacaktır. 2011 yılında Anadolu öğretmen lisesi için okul ve yurt binası yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda beraber çalışmamız gerekiyor. Kütahya 2010–2011 yılında 3 fen lisesi ve 4 Anadolu öğretmen lisesi açılacaktır. Bu okulların açılmasında bizlere destek veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com