Muharrem İnce: Bu fener yolsuzluk gösterir

Muharrem İnce: Bu fener yolsuzluk gösterir
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Deniz Feneri Davası ile ilgili olarak, AKP'li belediyelerle uğraşmayın denilmek istendiğine dikkat çekerek, "Başınıza 'o savcıların başına gelen gelir' demek istiyorlar. Bu fener yol göstermez, yoluzluk gösterir" dedi.

İnce, TBMM'de siyasi parti gruplarını ziyaret eden Uludere'de hayatını yitirenlerin ailelerini kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından gazetecilerin Deniz Feneri Davası ile ilgili soruları üzerine konuşan İnce şöyle konuştu:

"AKP'li Belediyelerin üstüne gideceklere 'Bakın yolsuzluk yapanlarla istenen cezayla savcılara istenen cezayı kıyaslayın. AKP'li Belediyelerle uğraşırsanız, başınıza o savcıların başına gelen gelir' demek istiyorlar. Bu fener yol göstermez, yoluzluk gösterir. Bütün renkler hızla kirleniyordu. Birinciliği aka verdiler."

DÜNYADA KONUŞAN BİR TEK TÜRKİYE VAR

Türkiye'nin Suriye konusundaki tutumunu da eleştiren İnce, "ABD konuşmuyor, AB konuşmuyor. Çin ve Rusya'da konuşmuyor. Dünyada konuşan bir tek Türkiye var. Patavatsızlık noktasına gelmeye başladı. Bu taşeronluğunda ötesindedir. Çocuklarına askere gitmemesi için çürük raporu alanlar, bu ülkenin savaşa gitmesine yol açacak" diye konuştu.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com