Muharrem İnce Erdoğan'ı fena bozdu!

Muharrem İnce Erdoğan'ı fena bozdu!
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Erdoğan'a hatırlatmada bulundu.
Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu küçümseyerek 'genel müdür' diye hitap ederek "Bunun hesabını ana muhalefetin genel müdürü soramaz. Önce o genel müdürlük yaptığı dönemlerin hesabını versin ve onun hesabını veremeyenler, ‘Rahşan affı’ ile dışarıda gezenler bunun hesabını soramaz." şeklindeki konuşmalarına son konuşmalarrnın bir çoğunda yer verdi. Erdoğan yine bu ve buna benzer cümleleri Pakistan dönüşü Esenboğa Havalimanı'ndaki konuşmasında da kullandı. Erdoğan'a cevap CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce cevap verdi. İnce "Tutturmuşlar bir Rahşan Affı! O aftan yararlanan AKP'li yok mu? Yararlanan AKP'liler parmak kaldırsın! Tayyip Erdoğan o aftan yararlandı mı?" dedi.
 
Muharrem İnce Konya'da soğuktan ölen Ayaz bebeğin ölümüyle ilgili de "Bir yanda milyon dolarlar, ayakabı kutuları, Çelik kasalar! Diğer yanda zatüreden donarak ölen Ayaz bebek! Sizin yatacak yeriniz yok!" dedi.
 
Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları için İnce "Gün gelir sizin de çarkınız kırılır, güvendiğiniz iktidarınız yıkılır, yüce Divan kurulur, yaptıklarınızın hesabı sorulur" ifadelerini kullanırken benzine yapılan zam ile AKP'li bakanların istifa etmesinin zamanlamasının manidar olduğunu dile getirdi. AKP Hükümeti son zamanlarda her hukuksuz olaylarının ortaya çıkmasından sonra "zamanlama manidar" açıklmasını yapıyordu. Gezi Parkı Eylemleri ve yolsuzuluk ve rüşvet operasyonunda da AKP'den "zamanla manidar" açıklaması yapılmıştı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com