Muharrem İnce Meclis'te çılgına döndü!

Muharrem İnce Meclis'te çılgına döndü!
CHP Meclis'te yeni HSYK tasarısını protesto ederken CHP'li Muharrem İnce kitapçıktaki yanlışları sıraladı.
CHP'li millet vekilleri HSYK teklifi geri çekilmeyince sıralara vurarak protesto gerçekleştirdi. CHP'li vekilleri komisyonun hazırladığı raporları kürsünün önüne fırlattılar. AKP'nin TBMM Genel Kurulu’nda, HSYK Teklifini gündemin ön sıralarına çekmek için grup önerisi getirmesi olayları ateşlerken, CHP'li vekiller sıralara vurarak rapordaki yanlışları dile getirdiler.
 
MHP'DEN CHP'YE DESTEK!
 
CHP'li vekiller yasa tasarısını sıralara vurarak protesto ederken MHP'li milletvekillerinin de destek verdiği görüldü. Az sayıda BDP'li milletvekilinin de protestolara destek vermesi dikkatlerden kaçmazken protestoların uzun süre devam etmesi  Meclis Başkanvekili Sadık Yakut'a oturuma ara verdirdi.
 
MUHARREM İNCE ÇILGINA DÖNDÜ!
 
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce AKP’nin tasarı ile teklif arasındaki farkı bilmediğini dile getirdi. Kitapçıkta 19 sayfanın maddi hatalarla dolu olduğunu savundu ve “Sizin Türkçe bilginizi sınav etmek durumundayım. Milletvekillerinin verdiği kanun teklifi, Hükümet teklifi olarak yazılmış. Bu maddi bir hatadır” dedi. Olaylara tasarıya çok sinirlenen Muharrem İnce mikrofonsuz olarak Tüm Meclis'e kendisini dinletti. (BCE)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com