Muharrem İnce'den Bozdağ'a sert çağrı: O mazbata buraya gelecek!

Muharrem İnce'den Bozdağ'a sert çağrı: O mazbata buraya gelecek!
CHP'li Muharrem İnce Yalova Belediye Başkanlığı Mazbatası'nin Vefa Salman'a halen verilmemesine sert çıktı.

Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, üç itirazın ardından yapılan sayımda başkan seçilen Vefa Salman’a mazbata verilmemesini sert bir dille eleştirdi. Hedefinde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ vardı. İnce, Twitter’dan “Bekir Bozdağ Yalovalılarla birlikte beni Adliyenin önüne gönderme, Mazbatayı gönder!” dedi.

Muharrem İnce twitter’da şunları yazdı:

NEDEN PAZARTESİ BEKLENİYOR?
“Melih Gökçek’in Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’dan farkı ne? Yalova’da da YSK’ya itiraz var, Ankara’da da! Ankara’da YSK’ya itiraz olduğu halde mazbata verilirken, Yalova’da YSK’ya itiraz var diye mazbata vermek için neden pazartesi bekleniyor?

MAZBATA BURAYA GELECEK!
Seçim kurullarına baskı yapılıyor dediğimizde kızanlar, eleştirenler bu çifte standardın hukuki açıklamasını yapsınlar! Yalova’da mazbata için 2 gündür ne bekleniyor? Bekir Bozdağ sana soruyorum, cevap ver! İl Seçim Kurulu kararını vermiş, hukuken mazbata alma hakkı doğmuş, Bekir Bozdağ mazbatanın verilmesini kim engelliyor? Hakimleri-Savcıları arıyorsunuz, Müsteşarın aramasını doğal karşılıyorsunuz, Seçim Kurullarını da mı aramaya başladınız? O mazbata buraya gelecek! Bekir Bozdağ Yalovalılarla birlikte beni Adliyenin önüne gönderme, Mazbatayı gönder! (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com