Muhasebecilerden Başkan Çerçioğlu'na Plaket

Muhasebecilerden Başkan Çerçioğlu'na Plaket
Aydın Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası Başkanı Fettah Açan ve yönetim kurulu üyeleri Muhasebeciler Günü dolayısıyla Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti

Aydın Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası Başkanı Fettah Açan ve yönetim kurulu üyeleri Muhasebeciler Günü dolayısıyla Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
Başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Çerçioğlu’na plaket takdim eden Aydın Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası Başkanı Fettah Açan, “Başkanımız Özlem hanımın başarılı çalışmaları, mesleğimize olan katkıları ve etkinliklerimizde gösterdiği hassasiyet nedeniyle plaket takdim ettik. Odamıza verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Özlem Çerçioğlu ile gurur duyduğumuzu her fırsatta ifade ediyoruz” dedi.
Ziyarette ayrıca Aydın SMMMO Başkanı Fettah Açan, "Muhasebeciler Günü"nün önemi hakkında Başkan Çerçioğlu'na bilgi verirken ziyaretin ardından Başkan Çerçioğlu’na Atatürk portresi hediye etti.
Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yapılan ziyaretten dolayı oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Plaket için SMMMO üyelerine teşekkür ediyorum. Var gücümüzle çalışarak vatandaşlarımıza verdiğimiz kaliteli hizmeti sürdüreceğiz. Tüm muhasebecilerin Muhasebeciler Günü'nü kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com