Mühendislik Günleri İçin Ünver'e Davet

Mühendislik Günleri İçin Ünver'e Davet
Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekan Vekili Prof

Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekan Vekili Prof.Dr. Nesimi Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i, fakülte tarafından ilki 5 Aralık’ta düzenlenecek ‘Mühendislik Günleri’ konulu etkinliğe davet etti.
NEÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi tarafından 5 Aralık 2012 Çarşamba günü saat 14.00’de başlayacak Mühendislik Günleri adı altındaki etkinliğe davet için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile görüşerek davetiyesini takdim eden Dekan Vekili Prof. Dr. Nesimi Aktaş, eğitim alanlarına giren konularda etkin çalışmalar yapmaya çaba harcadıklarını belirterek, bu tür etkinliklerinde paneller serisi halinde bundan sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de, Nevşehir’in her alanda gelişen ve kalkınan bir kent imajı içerisinde hak ettiği yeri alabilmesi yönünde Üniversitenin önemli bir konumda olduğunu belirterek, sosyo kültürel açıdan zenginleşmeye ihtiyacı olan Nevşehir’de bu ve benzeri etkinlerin artırılmasının gerektiğine inandığını söyledi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com