Muhtarlardan soğuk salon tepkisi

Muhtarlardan soğuk salon tepkisi
Otogar yanındaki yeni Hükümet Konağının alt katında bulunan 150 kişilikKonferans Salonu düzenlenen toplantılara katılanları üşütmeye devam ediyor.
Mustafa Arıgümüş | Simav

Simav Kaymakamlığı ve Simav Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen sanat Sever Simav projesi kapsamında yapılan toplantılarla bazı resmi daireler tarafından gerçekleştirilen toplantılara katılanlar salonun soğuk oluşundan şikayetçi.
 
Bu şikayetlere Eynal Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Osman Keldi’den sonra son olarak Yeşilova Muhtarı Ömer Yenilmez katıldı. Simav Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma ve dayanışma Vakfının mütevelli Heyet için 2 muhtar üyenin seçiminde muhtar arkadaşlarının üşüdüğünü belirten Muhtar Yenilmez, “Jeotermal kenti olarak adlandırılıyoruz ama konferans Salonunda üşümekten de geri kalmıyoruz” dedi.
 
Salondaki mevcut ısıtma sisteminin yetersizliğine dikkat çeken Yenilmez, “Salonun görüntüsü yöneticileri sevindirirken soğuk havası bizleri hasta edecek. Buradaki ısınma sorunu ya giderilsin ya da burada toplantı yapılmasın” diyerek tepki gösterdi. Bazı muhtarlar ise toplantı sırasında yapılan çay servisinin de kendilerini ısıtmadığına dikkat çekerek, “Depremden sonra yapılarak hizmete giren ve övündüğümüz salonun ısıtma sisteminin yetersiz olması gerçekten şaşırtıcı” dediler. (SBK)
 
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com