Muhtarlardan Vali'ye teşekkür plaketi

Muhtarlardan Vali'ye teşekkür plaketi
Simav Muhtarlar Derneği, heyet halinde makamında ziyaret ettikleri Kütahya Valisi Kenan Çiftçi'ye teşekkür plaketi takdim etti.

Simav Muhtarlar Derneği, heyet halinde makamında ziyaret ettikleri Kütahya Valisi Kenan Çiftçi'ye teşekkür plaketi takdim etti.
Vali Kenan Çiftçi'nin Kütahya'ya atanması ile Simav'ın makus talihinin değiştiğini ileri süren Simavlı muhtarlar, Dernek Başkanı Raif Adıgüzel'in başkanlığında makamında ziyaret ettikleri Vali Çiftçi'ye teşekkür plaketi takdim etti.
Kütahya'nın ikinci büyük ilçesi Simav'ın 133 köy ve mahalle muhtarının üyesi bulunduğu derneğin kendisini ziyaret etmesi ve teşekkür plaketi sunmasını önemli bulduğunu ifade eden Vali Çiftçi,” Simavlı muhtar kardeşlerime teşekkür ediyorum. Kütahya ve ilçeleri ile belde, köy ve mahallelerine hizmet etmeyi seviyorum” dedi.
Simav Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Adıgüzel, ziyarette Vali Kenan Çiftçi'ye Simav'ın çözüm bekleyen sorunlarının yanı sıra deprem tazminatı bekleyen 5 bin dolayındaki kamu çalışanları ile TOKİ konutlarında oturması planlanan vatandaşlar ve taşıma kapsamı dışında kalan öğrencilerin okullara gidip gelmeleri konusunda yaşanan sıkıntıları ele aldıklarını kaydetti.
Adıgüzel, “Sayın Valimiz Kenan Çiftçi'ye ilçemizin, belde, köy ve mahallelerimizin sorunlarımızı anlatma fırsatı bulduk. Sorunlarımızın çözümü konusunda bizlere söz verdi. Kendisine inanıyoruz. Sağ olsunlar. Bizleri dinledi. Simav halkı ve muhtarlarımız adına düzenlediğimiz plaketimizi de kabul etme nezaketinde bulundu. 133 muhtarımız adına kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com