Muhteşem 4’lü!

Muhteşem 4’lü!
Hücum hattını sağda Krasic, solda Stoch, ileride de Kuyt ve Sow’dan oluşturmak isteyen Aykut Kocaman, beklediği seviyede olmayan Slovak oyuncuyu uyardı.

Fenerbahçe evinde oynayacağı maçlarda 4-4-2 sistemini ilk kez G.Antep karşısında denerken, Stoch’un hazır olması durumunda teknik direktör Aykut Kocaman ideal kadrosunu şekillendirmiş olacak. Hücum hattını sağda Krasic, solda Stoch, ileride de Kuyt ve Sow’dan oluşturmak isteyen Kocaman ilerleyen haftalarda bu dörtlünün takımı ileriye taşıyacak en büyük koz olarak görüyor. Ancak forma şansı bulamayan Stoch da Alex gibi sıkıntılı.

TERCİHİ 5 YABANCI

Milliyet'in haberine göre, Aykut Kocaman daha önce Sow’da yaptığı gibi Slovak oyuncuyla da gerileyen formu için konuştu ve “Savunmaya yardımda sıkıntın var. Ayrıca geçen yıl bireysel antrenörle çok çalışırdın. Bu yıl aynı isteği sende göremiyorum” diyerek uyarılarda bulundu.

Eğer Stoch kendine gelirse yakın zamanda F.Bahçe’nin durdurulamayan bir hücum gücü olacak. Bu arada yabancı kısıtlamasından dolayı lig maçlarında Cristian Barıni’nin kesik yemesi bekleniyor. 6 yabancıyla oyun içinde hamle yapmanın zorlaştığını düşünen Kocaman bu 4 yabancıya sadece Joseph Yobo’yu ekleyip 5 yabancıyla sahaya çıkma taraftarı. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com