Muhteşem Kutlama!

Muhteşem Kutlama!
Osmanlı İmparatorluğu'nun en ihtişamlı dönemini anlatan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin ekibi başarılarını eğlenerek kutladı..

Reyting rekorları kıran 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin ekibi önceki akşam tam kadro Akaretler'de bulunan Al Jamal'de eğlendi.

Dizinin oyuncuları yemeklerini yedikten sonra felekten bir gece çaldı. MuhteşemYüzyıl'da 'Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç, geceye eşi Bergüzar Korel ile katıldı ve "Eğlenmeyi hak ettik. Reytinglerimiz çok iyi gidiyor. Ortadoğu'dan güzel tepkiler alıyoruz" diye konuştu.Dizide 'Valide Sultan' karakterini canlandıran Nebahat Çehre ise gecede çok eğlendiğini "Keyiften hepimiz dansöz olduk" diyerek ifade etti.

Partinin en dikkat çeken ismi Hürrem Sultan'ı oynayan Meryem Uzerli oldu. Kendine has giyim tarzıyla dikkat çeken Uzerli, İstanbul'un soğuğundan şikâyet etti. İlerleyen saatlerde Uzerli'nin mekânı apar topar terk etmesi de şaşkınlık yarattı. Eğlenceye Asmalımescit'te devam eden Uzerli, bir ara yere kapaklanan yardımcısına yardım etmeye çalışırken objektiflere takıldı. Güzel oyuncu, "Sevgiliniz var mı?" sorusuna "Yok ama olsun istiyorum. Yakışıklı, güçlü, iyi, güvenilir bir sevgilim olsun istiyorum" diye cevap verdi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com