Muhteşem Yüzyıl tartışmalarına o da katıldı!

Muhteşem Yüzyıl tartışmalarına o da katıldı!
Başbakan Erdoğan'ın başlattığı 'Muhteşem Yüzyıl' polemiği tartışılmaya devam ediyor. Bu konuda konuşan son isim, Ajda Pekkan oldu.

Tarihi gerçekleri ve Kanuni Sultan Süleyman’ın yaşam tarzını çarptırıyor şeklinde yapılan eleştiriler sonrası zor günler geçiren dizi için destek veren Ajda Pekkan, ‘Sezen de doğru söylemiş, dizi dizidir sonuçta, bu bir belgesel değil ki, tarihi olaylardan esinlenilmiş bir dizi bu ‘dedi.

“BEN DE SEVEREK İZLİYORUM”

Önceki gün Astoria alış veriş merkezine gelen ve kendisi için ayakkabı ile kıyafet bakan Ajda Pekkan, alışveriş yaptıktan sonra, hayranlarıyla hasret giderdi. Son günlerde Sezen Aksu’nun da dahil olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisi tartışmalarına da değinen Ajda Pekkan, ‘Diziyi başından beri takip ediyorum ve çok beğeniyorum, herkes gibi ben de bir çok dizi izliyorum ve en beğendiğim dizi Muhteşem Yüzyıl, bu dizi için emek veriliyor, gerek kostümleri gerekse oyuncularıyla iyi bir dizi, tarihi içerik olarak da son derece dolu’ dedi.

Tarihçilerin dizi hakkında yaptığı eleştirilere de değinen Ajda Pekkan, ‘Tarihi içeriği de güzel tabii ki bazı olaylar dramatize edilmiş olabilir, ben bu eleştirilere girmek istemiyorum, işin güzel taraflarından yaklaşmak istiyorum’ dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com