Muhteşem Yüzyıl'a Tepkiler Devam Ediyor!

Muhteşem Yüzyıl'a Tepkiler Devam Ediyor!
Yayınlandığı günden beri tartışmaların odağında olan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine bir protesto da Saadet Partisi'nden geldi....

Eyüp Sultan Camii önünde düzenlenen protestoda Saadet Partililer, hükümet ile RTÜK'ü göreve çağırdı.Saadet Partisi İstanbul İl Teşkilatı Gençlik Kolları dün Eyüp Camii'nde Kanuni Sultan Süleyman'ın konu edildiği Muhteşem Yüzyıl dizisini protesto etti. Öğle namazının ardından caminin önünde pankart ve dövizler açan grup, "Show TV şaşırma sabrımızı taşırma", "Türkiye uyuma ecdadına sahip çık", "Eyüp Sultan uyuma ecdadına sahip çık", "Muhteşem rezalet sona erecek" şeklinde sloganlar attı.
 

Grup adına basın açıklaması yapan Saadet Partisi Eyüp Gençlik Kolları Başkanı İlker Çiftçi,"tarihimiz elden gidiyor,bu diziler siyonistlerin oyunlarıdır karalama kampanyasıdır. Bu dizi yayından kalkana kadar mücadelemiz devam edecek. Buradan RTÜK Başkanına ve devlet büyüklerine sesleniyorum 'Allahı'nı seven bir şeyler yapsın'. Bu rezalete sessiz kalmayalım"dedi. Protestocu grup açıklamanın ardından olaysız bir şekilde dağıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com