Muhteşem Yüzyıl'da muhteşem sürpriz

Muhteşem Yüzyıl'da muhteşem sürpriz
Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, izlenme rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'da yeni sezon sürprizini yazdı.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu , izlenme rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'da yeni sezon sürprizini yazdı. Yeni sezonda Ozan Güven 'in yapım şirketi ile anlaşma sağladığını yazan Eyüboğlu, Güven'in Pargalı 'nın sonunu getireceğini de söyledi.

Eyüboğlu'nun o yazısı:

OZAN GÜVEN PARGALI'NIN SONUNU GETİRECEK

Ozan Güven, ‘ Muhteşem Yüzyıl’ ın yeni bölümlerinde oynamak için önceki gün yapım şirketi Tim’s’le anlaşma imzaladı. ‘İbrahim Paşa’nın kim tarafından öldürüldüğüne dair çeşitli rivayetler var, ama şu kadarını söyleyeyim. Ozan Güven ’in canlandıracağı rol, ‘ Pargalı ’nın sonunu getirecek kişi olacak. ‘ Muhteşem Yüzyıll’, sadece yüksek reytingiyle değil, senaryosu, oyuncu kadrosu, kostümleri, takıları ve dekoruyla da dikkat çeken bir dizi.

OSMANLI KIYAM MUHTEŞEM YÜZYIL'A RAKİP BİLE OLAMADI

‘Muhteşem Yüzyıl ’ başladığında ‘Osmanlı’ dönemini ekrana taşıyan başka bir dizi olmadığı için rakipsizdi. Çok geçmeden TRT 1, ‘Son Osmanlı Kıyam’ı ekrana getirdi. Ancak arada dağlar kadar fark vardı ve o yüzden ‘Son Osmanlı Kıyam’, ‘Muhteşem Yüzyıl’a rakip bile olamadı.

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN RAKİPSİZLİĞİ SONA ERİYOR

Bugüne kadar olduğu gibi ‘Muhteşem Yüzyıl’ bundan böyle de rakipsiz mi geçirecek ekran serüvenini? Sanmıyorum. Çünkü ‘ Muhteşem Yüzyıl ’ı Star’a kaptıran Show TV, sinemada tüm zamanların gişe rekorunu kıran ‘Fetih 1453’ filminin dizi versiyonunu getirecek bu yayın döneminde ekrana. Dün Medyapım’ın ortağı Fatih Aksoy’la birlikte ‘Fetih’ için hazırlanan platoyu gezdik. Senaryosunu bilemem, ama dekor müthiş. Bu konuyu çok özel fotoğraflarıyla cumartesi günü Milliyet Televizyon’da yazacağım.

NEBAHAT ÇEHRE'SİZ BAŞLAYACAK

Bugün ‘Muhteşem Yüzyıl’ı gündeme taşıma sebebime gelince. ‘Muhteşem Yüzyıl’, yeni yayın dönemine Nebahat Çehre’siz başlayacak. Çünkü Çehre’nin canlandırdığı ‘Valide Sultan’ sizlere ömür. Nebahat Çehre’nin ayrıldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ın ekibine genç kuşağın çok ünlü bir ismi katıldı. Ozan Güven, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümlerinde oynamak için önceki gün yapım şirketi Tim’s’le anlaşma imzaladı. Peki Ozan Güven, kimi oynayacak dizide? ‘İbrahim Paşa’nın yani ‘Pargalı’ için ne deniyor? ‘Yaşarken ‘Makbul’, öldükten sonra ‘Maktul’ olarak anılan Paşa.’ ‘İbrahim Paşa’nın kim tarafından öldürüldüğüne dair çeşitli rivayetler var, ama şu kadarını söyleyeyim. Ozan Güven’in canlandıracağı karakter, ‘Pargalı’nın sonunu getirecek kişi olacak. Güven ‘Muhteşem Yüzyıl’dan 25 bin TL alacak. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com