Muhteşem Yüzyıl'ın Halvet Sahnesi

Muhteşem Yüzyıl'ın Halvet Sahnesi
İlk bölümüyle Türkiye'de tartışma yaratan Muhteşem Yüzyıl dün akşamki bölümüyle de bu tartışmaları daha da alevlendirecek...

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Hürrem'in yaptığı dans ve Kanuni'nin alkol sahnesi muhafazakar kesimler tarafından tepki ile karşılanmıştı. RTÜK'ün uyarısı ile dizinin adı gündeme iyiden iyiye yerleşti. Dün akşamki bölümde Kanuni, yeni çıkan alkol yönetmeliğine uygun davranarak kadehi ağzına değdirmedi. Ancak cüretli yatak sahnelerine aynı mühafazakar kesimlerin ne diyeceği merak ediliyor.

KANUNİ İÇMEDİ SEVİŞTİ

Tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Muhteşem Yüzyıl dizisinde, Sultan Süleyman'ın seviştiği sahneler dizinen en çok konuşulacak sahnelerden biri oldu.

Geçtiğimiz hafta cariye Alexandra'yı beklerken karısı Mahidevran'ı karşısında görmesiyle biten bölümde bu haftaki beklenti, Alexandra ile Kanuni'nin ne yapacağı idi. Kanuni karısı Mahidevran'ı odasından gönderdikten sonra kendisine bu oyunu annesinin kurduğunun farkına vardı. Daha sonra da Alexandra ile odasına kapanan Kanuni iki günün onunla geçirdi. Filme damgasını vuran da bu iki günlük sahne oldu.

O GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com