Müjde Ar Selda Alkor'u istemedi

Müjde Ar Selda Alkor'u istemedi
Altın Portakal Film Festivali'nde Müjde Ar ve Selda Alkor'un arasında yaşananlar festivali gölgede bıraktı.

Müjde Ar, Alkor'un kendisine yakın oturmasını istemedi. Alkor duruma çok sinirlendi.


Altın Portakal Film Festivali'ne her anlamda kadınlar damga vurdu! Bu yıl 'Ve Kadınlar Dünyaya Dokundu' temasıyla kadına odaklanan festivalde kadınlara yönelik birçok etkinlik yapılıyor. Kadın sorunlarını, kadına karşı şiddetin, kadının dünya üzerindeki etkisinin konuşulduğu festivalde, iki Yeşilçam yıldızının atışması şaşkınlık ve üzüntü yarattı.

YAKIN OTURMAK İSTEMEDİ
Festivalde jüri başkanı olan Müjde Ar, konuk olarak filmleri takip eden Selda Alkor'un yüzüne bile bakmadı. Önceki gün bir film gösterimi sırasında jüriye yakın bir koltukta oturan Selda Alkor, Mühjde Ar'ı görünce ayağa kalktı. Ancak Ar, görevlilere Alkor'un kendisine yakın oturmak istemediğini ve yerinin değiştirilmesini istedi. Görevliler, Alkor'a yerini değiştirmeyi teklif edince olay su yüzüne çıktı.

"DAHA DA FESTİVALE GELMEM"
Duruma tepki gösteren Alkor, "Ben halkım. Filmi burada izleyeceğim. Jüri de benim izleyici olduğumu unutmasın" dedi. Ancak yaşadığı olaya çok sinirlenen Alkor, festivali terk etmek istedi. Aksav ve Altın Portakal yetkilileri Alkor'a çiçekler göndererek özür diledi. Bu yıl festivalde kalacağını ancak bir daha asla gelmeyeceğini ifade eden Alkor, ertesi gün de aynı yerde oturup film izledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com