Mülayimoğulları Restorant ikinci şubesini açtı

Mülayimoğulları Restorant ikinci şubesini açtı
Kütahya'da kebap çeşitleri üzerine hizmet veren Mülayimoğulları Restorant, ikinci şubesini Kütahya-Eskişehir yolu üzerinde yeni otobüs terminalinin karşısında hizmete açtı.

Mülayimoğulları Restaurantın açılışına; Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça ile Belediye Başkan yardımcıları Halil Toklu ve Nejat Özturan, İl Özel İdaresi Başkanı Şükrü Nazlı, AKP Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, AKP Merkez İlçe Başkanı Abdullah Atasever, AKP Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Mercan, İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü, Kütahya Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Nafi Güral, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Meclis Başkanı Nihat Delen, Cimcik Besler Süt ve Süt ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Durmaz, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Yılmaz Özmen, Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit ile çok sayıda davetli katıldı.
Kebap ve balık çeşitleri ile yeni otobüs terminalin karşısında ikinci şubeleri ile Kütahyalılara hizmet vereceklerini belirten Mülayimoğulları Restaurantın Genel Müdüdrü Beşir Yıldırm; 'İkinci şubemizin iç mekanı 400 metrekaredir. Bahçe kısmı ise bin 500 metre kare olarak inşaa edildi. Bu şubemizde 20 kişiyle çalışıyoruz. Yaz aylarında bahçe kısmının hizmete girmesi ile birlikte personel sayımız daha da artacaktır. Bir seferde yaklaşık 500 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahibiz. Gece geç saatlere kadar tüm halkımıza hizme veriyoruz. Kütahyalılara burada hem kebap hemde balık çeşitlerini tattıracağız' dedi. Açılış törenin ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu. Yemek ikramından sonra davetliler restaurantı gezdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com