Murat çok bozuldu

Murat çok bozuldu
Instagram'da paylaşılan ve medyaya "Çok ayıp!" diye yansıyan el işareti, Murat Boz'un keyfini kaçırdı.

Instagram'da paylaşılan ve medyaya "Çok ayıp!" diye yansıyan el işareti, Murat Boz'un keyfini kaçırdı!

Ünlü popçu; Yedigün kampanyası sırasında çekildiği söylenen başka bir fotoğrafı Twitter'a koyup "Öteki fotoşop" iddiasında bulundu.

AŞK İDDİALARI HALA DEVAM EDİYOR

"O Ses Türkiye" yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapan Murat Boz ve Hadise'nin karşılıklı atışmaları kafaları karıştırmaya devam ediyor.

"BANA HİÇ BÖYLE ŞARKI SÖYLEMEDİN"

Yarışmaya katılan Tuana adlı yarışmacıyı ekibine almak isteyen Murat Boz, "Tuana" şarkısını söyledi. Hadise hemen devreye girerek:"Bana hiç bugüne kadar hiç böyle şarkı söylemedin kıskandım." sözleriyle dikkat çekti. Murat Boz ise:"Sana öyle bir serenat yapacağım ki yarışma sona erecek" dedi.

"O SEKSİ BAKIŞLARIN..."

Hadise, yakışıklı şarkıcının 'O Ses Türkiye'de cazibesini kullanarak kadın yarışmacıları etkilemeye çalışmasına bozulmuş, "Yarışmacıları etkilemek için benim de etkilendiğim o seksi bakışlarını yapma!" diyerek Boz'dan hoşlandığının sinyalini vermişti.

Bu tek cümlecik bile olay olmuş, Twitter'da ikili hakkında aşk dedikoduları almış başını yürümüştü. Daha sonra Murat Boz bu iddiaları yalanlasa da iddialar hala konuşulmaya devam ediyor. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com