Murat Dağı'nda yeni tatil konutları inşa ediliyor

Murat Dağı'nda yeni tatil konutları inşa ediliyor
Gediz'de, Murat Dağı Termal Turizm Merkezinde yeni tatil konutları yapılıyor.

Gediz'de, Murat Dağı Termal Turizm Merkezinde yeni tatil konutları yapılıyor.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kirazlı Yaylası'nda inşaatına başlanan tatil konutları için geçen eylül ayında ihale düzenlendiğini hatırlattı.
Yüklenici firma olan Berrak İnşaat Limited Şirketinin yer tesliminin ardından hafriyat çalışmalarına başladığını ifade eden Saraoğlu, şunları kaydetti:
''1450 metre yükseklikte bulunan Kirazlı Yaylası'nda yapılacak yeni konutlar 3 odalı olup, içinde tuvalet, duş ve mutfak müştemilatı olacak. Ayrıca 25 metrekare büyüklüğünde verandaya sahip olacak. Şömineli boyler sistemi de konulacak konutların ısınma ve sıcak su ihtiyacı böylece giderilmiş olacak. Kirazlı Yaylası'nda ilk etapta 5 adet üretilecek konutların yanında ayrıca tesis eksikliğinin giderilmesi amacıyla kafeterya yapımı planlanmış olup, proje ve ihale çalışmalarımız devam ediyor. Sosyal tesis ve konutların önümüzdeki sezona yetiştirilmesi planlanıyor. Kafeterya için mevcut kahvehane yanındaki alan düşünülmekte olup, 2012 yılı başında ihalesinin yapılması hedefleniyor.''


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com