Musa'nın evliliğine veto

Musa'nın evliliğine veto
Seren Serengil'in eski eşi Musa Aytun, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisiyle evlenmek isteyince ailesi karşı çıktı.
Magazin dünyasına Seren Serengil'le evliliği sayesinde giriş yapan Musa Aytun, bir kez daha ailesinin restiyle karşı karşıya kaldı. Aytun'a anne ve babası, Serengil aşkında da ilk başta karşı çıkmıştı. Daha sonra evliliği kabul etmek zorunda kalan Aytun Ailesi, Serengil'in iddiasına göre boşanmanın mimarı olmuştu.
 
'İLİŞKİ YAŞA AMA EVLENME'
 
Biten evliliğinin ardından şimdilerde sosyetik güzel Sinem Yıldırım ile aşk yaşayan Musa Aytun, yine iki arada bir derede kaldı. Aytun'un Yıldırım aşkına da ailesinden veto geldi.

Aytun Ailesi; oğullarına, "Sinem Yıldırım ile ilişki yaşa ama evlenmeyi düşünme" diyerek rest çekti. Musa Aytun'un ise yakın çevresine "Sinem'den vazgeçmeyi düşünmüyorum" dediği söyleniyor.
 
SERENGİL HAMiLE
 
Şimdilerde işadamı Oğuz Aşıcı ile beraber olan Seren Serengil cephesinden ise hamilelik haberi geldi. 1 aylık hamile Serengil, nazardan korktuğu için konuyla ilgili suskun kaldı.
 
15 YAŞ KÜÇÜK
 
Ahmet Bayer ile mutlu evliliği yaklaşık 2 yıl önce sona eren iki kız annesi Sinem Yıldırım ile Musa Aytun arasında 15 yaş fark var. Yıldırım 45 Aytun ise 30 yaşında. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com