Muslera sezon sonu yolcu gibi!

Muslera sezon sonu yolcu gibi!
İngiliz devleri Manchester United ile Chelsea, Aslan'ın Uruguaylı eldiveni için devre arasında 17 milyonluk tekliflerini 20 milyon euroya yükselttiler.
Galatasaray'da Eskişehir maçında yaptığı başarılı kurtarışlarla dikkat çeken ve alınan 1 puanda büyük pay sahibi olan Muslera'nın sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
Bir süredir iki ünlü İngiliz kulübü Chelsea ve Manchester United ile dirsek temasında olan ve devre arasında verdiği röportajda çocukluk hayalim dediği Premier Lig'e göz kırpan başarılı eldivenin iki Ada takımından 20 milyon euroyu bulan teklifler aldığı ortaya çıktı.
 
Rakamların menajerler aracılığıyla Galatasaray yönetimine iletildiği ve başarılı eldivenin de külübün onay vereceği bu tekliflerden birini kabul ederek haziran ayından Florya'ya veda edeceği öğrenildi.
 
ALTERNATİFİ SİNAN BOLAT 
 
Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre ocak ayında 17 milyon euroyu bulan tekliflerin gerçekleştirilen pazarlıklar sonucunda 20 milyon euro seviyesine kadar geldiği ve haziran ayı başında Muslera'nın en çok parayı teklif edecek iki İngiliz kulübünden birine satılacağı öğrenildi.
 
Muslera'nın boşluğunu şimdiden doldurmak isteyen Galatasaray ise gurbetçi milli kaleci Sinan Bolat için temaslara başlamıştı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com