Müslüm Baba’nın sigara isyanı

Müslüm Baba’nın sigara isyanı
Önceki ay geçirdiği bypass ameliyatı sonrası yoğun bakımda tedavisi süren Müslüm Gürses’in yılbaşından sonra normal odaya alınması planlanıyor.

Yeniyıla 29 yıllık eşi Muhterem Nur ile yoğun bakımdaki odasında giren Gürses’in sigarasızlığa dayanamadığı ortaya çıktı. Yıllarca günde 4 paket sigara içen Gürses, doktorları Deniz Şener ve Prof. Dr. Bingür Sönmez’in ısrarıyla ameliyattan 2 ay önce sigarayı bırakmak zorunda kalmıştı. Ölüm korkusu yaşayınca sigarayı bırakan Gürses, iyileşince sürekli elini ağzına götürmeye başladı. Bunun üzerine doktorları ailesinden sanatçıya oyalanması için elektronik sigara almalarını önerdi.

YASTIKLARI ATIYOR

Gürses’in hastane odasında çok gerildiğini söyleyen eşi Nur, “Müslüm iyileşip kendine gelince hastane ortamı onun psikolojisini bozmaya başladı. Yastıkları falan atıyor, cihazları çıkarmaya çalışıyor. ‘Beni buradan çıkarın, eve götürün’ diyor. Sinirlendikçe de sigara içer gibi sürekli elini ağzına götürüyor. Bu yüzden doktorları sahte sigara almamızı önerdi. Şimdi sahte bile olsa o sigara yüzünden hastaneden çıkınca canı yeniden sigara ister mi diye endişe ediyorum ama olsun yeter ki, hastaneden çıksın da canı sigara istesin, önemli değil” dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com