Mustafa Çakan'a 6 yıl anısına plaket

Mustafa Çakan'a 6 yıl anısına plaket
Kütahya Simav Anadolu Öğretmen Lisesi'nin kurucu müdürü Mustafa Çakan, 2004 yılında emekli olduktan sonra yönetimini üstlendiği Final Dergisi Dershanesi'ni ilçenin en başarılı eğitim yuvasına dönüştürdüğü gibi ilçenin eğitim kalitesinin yükselmesine de

Kütahya Simav Anadolu Öğretmen Lisesi'nin kurucu müdürü Mustafa Çakan, 2004 yılında emekli olduktan sonra yönetimini üstlendiği Final Dergisi Dershanesi'ni ilçenin en başarılı eğitim yuvasına dönüştürdüğü gibi ilçenin eğitim kalitesinin yükselmesine de önemli katkı sağladı.
Çakan, 6 yıllık başarılı görevinin ardından kendi isteğiyle Final Dergisi Dershanesinden ayrılırken, 25 yıllık eğitimcilik sürecini tamamlayarak adını altın harflerle Simav'ın eğitim hanesine yazdırdı.
Mustafa Çakan'ın Final dergisi Dershaneden ayrılmasıyla ilgili tören düzenlendi. Dershanenin Kütahya Bölge Müdürü Ömer Faruk Kulluk tarafından dolu dolu geçen 6 yılın anısına plaketle ödüllendirilen Mustafa Çakan, görevini en yakın dostu meslektaşı İbrahim Akkaya'ya devrederken göz yaşlarına hakim olamadı. Duygusal sahnelerin yaşandığı ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Final Dergisi Dershanesi Kütahya Bölge Müdürü Ömer Faruk Kulluk, Mustafa Çakan'ın yerinin doldurulmasının güç olduğunu, 6 yıllık katkılarından dolayı kendisine teşekkür ettiklerini bildirdi.
Dershanenin yeni müdürü İbrahim Akaya, ödül törenine katılan basın mensuplarına dondurmalı pasta ikram ederek,” Bundan sonra da tatlı yiyelim, tatlı konuşalım. Dershanemizin Simav'daki başarısı giderek artacak.
Müdürüm Mustafa Çakan'ın eğitimde yakaladığı çıtayı yükseltmeyi hedefliyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com