Mustafa Görmediğiniz Bir Yerde!

Mustafa Görmediğiniz Bir Yerde!
Oğullarının adını dövme yaptıran sanatçı eşininkini de yaptırdı mı?

Oğulları Atlas, Ares ve Güney’in adlarını elinin üstüne dövme yaptıran Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan’ın adını neden yaptırmadığı sorulunca ilginç bir cevap verdi: “Belki de sizin göremediğiniz bir yere dövme yaptırmışımdır”

EELENCE’DE EĞLENDİ
Gülben Ergen önceki akşam İstanbul gecelerindeydi! Önce yaratıcı dijital pazarlama
fikirlerini ödüllendirmek için düzenlenen Digital Age Awards töreninde ödül veren Ergen, ardından yakın dostu ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı ile Asmalımescit'te Eelence adlı kulüpte eğlendi. Son günlerde dövme yaptırmaya merak sardığını söyleyen ünlü sanatçı, gazetecilere oğulları Atlas, Ares ve Güney'in adı yazan elinin üstündeki dövmesini gösterdi.

BENİ KORKUTTULAR
Uzun zamandır dövme yaptırmayı çok istediğini belirten Gülben Ergen, "Elime küçük bir dövme yaptırdım. Şahdamarıma da yaptıracaktım ama çok "korkuttular. Bu yüzden vaz geçtim" dedi. Gazetecilerin, "Eşiniz Mustafa Bey kıskanmasın. Onun adını dövme yaptırmayacak sorusu üzerine Ergen ilginç bir cevap verdi: "Belki de sizin göremediğiniz bir yerde onun adını dövme yaptırmışımdır!"

Erkekler kaybedince kıymetini anlıyorlar
Sevgilisi Sadettin Saran'dan ayrılan Hülya Avşar'la görüştüğünü belirten Gülben Ergen, "Ona 'geçmiş olsun' demedim. O üzgün değil, o güçlü bir kadın karşı taraf üzülsün, o niye üzülüyor? Erkekler elindekinin kıymetini kaybettikten sonra anlıyorlar" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com