Mustafa Sarıgül Erdoğan'a meydan okudu!

Mustafa Sarıgül Erdoğan'a meydan okudu!
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül CHP liderine teşekkür etti, Erdoğan'a meydan okudu!
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül İstanbul büyükşehir Belediye başkanı olmak için gece gündüz çalışarak herkesin takdirini topluyor. Sarıgül Kemerburgaz'da geniş katılımlı bir halk toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Türkiye Değişim Hareketi’nden il, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları yöneticilerinin yer aldığı yaklaşık bin kişi katıldı. Salonda, “Her yer Şişli, Her yer Sarıgül”, “Millet seninle durma ilerle”, “İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi” sloganlarıyla karşılandı.
 
Sarıgül CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun TDH için söylediğ sözlere teşekkür ederek "Laik, demokratik Cumhuriyet’in, Atatürk devrimleri, vazgeçilemez değerlerimizle oynanırken, yurttaşlarımız bizi İstanbul’da görmek isterken bu talebi geri çeviremeyiz, TDH ülkesini düşünür, geleceği düşünür. Koltuğu, kişisel ikballeri değil." açıklamasını yaptı.
 
İSTANBUL'DAN GELDİLER, İSTANBUL'DAN GİDECEKLER!
 
Başabaka Erdoğan'a ince bir göndermede bulunan Sarıgül "Bu zulümleri yapanlar, toplumu kamplaştırmaya çalışanlar, İstanbul’dan geldiler. Allah’ın izniyle sizlerin gücüyle, yurttaşlarımızın desteğiyle inşaallah 6 ay 9 gün sonra İstanbul’dan gideceklerdir." ifadelerini kullandı. 
 
HAREKETTEN SARIGÜL'E TAM DESTEK!
 
TDH yöneticileri de yapılan temayül yoklamasında Sarıgül’e CHP adaylığı süresince tam destek olacaklarını belirterek, “İstanbullular’a söz veriyoruz. İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi” dediler. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com