Mustafa Sarıgül'e müthiş tezahürat!

Mustafa Sarıgül'e müthiş tezahürat!
Şişli Belediye Başkanı, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül yapılan bu tezahürata böyle karşılık verdi.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 30 Mart'ta gerçekleştirilecek Yerel Seçimler öncesi Gaziosmanpaşa ilçesi Karlıtepe Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosunun açılışında konuştu. Kentsel dönüşüm için söz veren Mustafa Sarıgül "Kentsel dönüşüm konusunda hiçbir yurttaşımın onayı olmadan bu binada 12 tane daire varsa, 12 daire sahibi bana gelipte ’12’miz anlaştık burayı yeni baştan geliştirmek istiyoruz’ derse, başımın üstünde, hemen yaparım.Bir tanesi derse ki ’bizim rızamız yok. Buraların yıkılmasını istemiyoruz, müteahhite verilmesini istemiyoruz derse’ o binayı Allah’ımdan başka kimse bana yıktıramaz" dedi.
 
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül vatandaşların  "Az kaldı düşecekler, silkele başkan silkele" sloganlarına ilginç bir karşılık verdi. Sarıgül, "Benim silkelememe gerek yok. TMSF onları silkelemeye başladı" dedi.
 
"PARANIZ OLABİLİR, ADAM OLAMAZSANIZ NEYE YARAR?"
 
"Allah’ım insanları denemek için ya para verir, ya makam verir. Paranız olabilir ama adam olmazsanız ne işe yarar" diyen Sarıgül sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Bugün Mustafa Sarıgül’de, değişimde bir enerji varsa o enerjimizi önce Allah’ımıza sonra da kadınlarımıza borçluyum. Her mahallemizde sadece kadınlarımızın yararlanacağı spor merkezlerini açacağız. Kadınlarımızla ilgili her mahallede sosyal tesislerimizi en güzel şekilde açacağız. Bir insanın vefalı olması lazım. Olmazsa taş olur. Vefasız olmayın. Ben bugün bu sokağa geldim. Not alacaksınız. 10 Nisan günü Büyükşehir Başkanı olarak da buraya gelmeyi Allah’ım bana kısmet etsin."
 
BAŞBAKAN’A TV TEPKİSİ
 
Başbakan Erdoğan’ın konuşmalarını yayınlayan TV kanallarına tepki gösteren CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, "Sayın Başbakan TV’ye çıkıyor. 18 tane kanal aynı anda yayınlıyor. Erbakan hocayı gördük, Ecevit’i gördük. 20 tane kanal. Böyle bir şey olur mu? Asla ve asla ayırım yapmayacağım. Bu meydanda bulunan bütün arkadaşlarımın haklarını hukuklarını koruyacağım. Ama söz veriyorum. Ak partiye oy verenlerin de haklarını, hukuklarını koruyacağım" diye konuştu.
 
"PALALILAR KADINLARIMAZA SALDIRIYOR"
 
AKP'nin  "Yüzde 50’si benim gerisi ne olursa olsun" dediğini öne süren Sarıgül, "O zaman palalı adamlar sokağa çıkıyor, Kadınlarımıza saldırıyor. Benim görevim yurttaşlarımızın yüzde yüzünü kucaklamaktır. Başı açık olan kardeşim de benim. Başı kapalı olan kardeşim de benim. Camilerimiz de benim, Cemevleremiz de benim. Sinegoglarımız da benim. 50 İslam ülkesi içerisinde barışla demokrasiyle yönetiliyorsak bunun bir tek sebebi var. Biz cumhuriyet demeseydik, Çanakkale olmasaydı, Sakarya olmasaydı, Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları olmasaydı Türkiye Cumhuriyeti olmazdı. Atatürk askerdi. İnançlara saygılı laiklik demeseydi, Afganistan’dan, Pakistan’dan, İran’dan farksız olurduk" diye konuştu.
 
"BANA OY VEREN PİŞMAN OLMAYACAK"
 
Kendisine oy verenlerin bir tek gün pişman olmayacaklarını belirten CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül sözlerini, "Başka partiye oy verenler, o kadar çok çalışacağım ki, 6 ay sonra diyecekler ki, ’Sarıgül aslanmış, Sarıgül’e oy vermediğim için  pişmanım’" diye sürdürdü.
 
"SARIGÜL’Ü KORKUTAMAZ, DURDURAMAZLAR"
 
Mustafa Sarıgül konuşmasını "Bazıları zannediyorlar ki, Sarıgül’ü durdururum, korkuturum. Sarıgül’ü yolundan döndüremezsin" diyerek tamamladı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül binlerce vatandaşın destek gösterileri arasında Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’ne geçti. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com