'Mustafa'nın muhatabı ben değil yapımcımdır'

'Mustafa'nın muhatabı ben değil yapımcımdır'
'Şıkır Şıkır' şarkısı yüzünden Mustafa Sandal'la mahkemelik olan Gülben Ergen, "Mustafa bu işi benimle değil yapımcımla halletsin" dedi.

Gülben Ergen, birlikte düet yaptıkları 'Şıkır Şıkır' şarkısını albümüne izinsiz koyduğu gerekçesiyle kendisinden mahkeme kanalıyla 35 bin lira tazminat isteyen Mustafa Sandal'a gazeteciler aracılığıyla mesaj gönderdi.

İstinye Park'taki Beymen mağazasında alışveriş yaptıktan sonra objektiflere yansıyan şarkıcı, gazetecilerin konuyla ilgili sorularına, "O benimle ilgili bir olay değil, o durumun muhatabı yapımcım olan Bülent Seyhan'dır. Sandal'ın bu işi benimle değil yapımcımla halletmesi gerek" diye yanıt verdi.


'ATLAS BENDE KALACAK'

Boşanma davası bu ayın sonuna ertelenen Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'ın büyük oğullar Atlas'ın velayetini alacağı şeklinde çıkan haberlere de açıklık getirdi. Ergen şunları söyledi:

"Mustafa Erdoğan'ın kendisi de bu konu hakkında açıklama yaptı. Öyle bir şey yok. Atlas benimle kalmaya devam edecek."

Yeni doğum yapan bir arkadaşının bebeği için hediye baktığını söyleyen Ergen, gazetecilerin "Anne olan Ebru Gündeş'i ziyaret ettiniz mi?" sorusuna ise, "Hastaneye gidemedim ama inşallah en kısa zamanda hediyemi alıp evine gideceğim" yanıtını verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com