Mustafa'nın sırrı ortaya çıktı

Mustafa'nın sırrı ortaya çıktı
'Öyle Bir Geçer Zaman ki'de dün akşam neler oldu?

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı.

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;        

Murat tarafından vurulan Aylin, hastaneye kaldırıldı. Genç kadını hastanede yıllardır yolunu gözlediği Soner ziyaret etti.

Hasefe hanım hapisten çıkan oğlunu görmek için evine gitti ancak ummadığı bir muamele ile karşı karşıya kaldı.   

Babasının talimatları ile işten çıkarılan ve zor günler yaşayan Hakan, Berrin'in de ısrarıyla Cemile'nin teklifini kabul etti.

Osman'ın okul müdürü tarafından cezalandırıldığını öğrenen Cemile, oğlunu almak için okula gitti. Yol boyunca Osman'a nasihat veren Cemile, duyduğu aşk itirafı ile şoke oldu.

Dizinin final sahnesindeyse, yıllardır çocuklarını görmeyen Ali Kaptan, onların yaşadığı eve gitti. Ali Kaptan'a en yakın davranan isim Küçük Osman oldu.

Cemile tarafından içeri alınmayan Ali Kaptan, bahçede annesi ve en küçük oğlu Mustafa'yı beklemeye başladı. Bu sırada gösterilen flashback sahnelerle "Mustafa kimin çocuğu?" sorusu yanıt buldu. Dizinin geçen sezon yayınlanan bölümlerinde Caroline hamile olduğunu söylemişti. Final sahnesinde ise Ali Kaptan Balıkçı'yı öldürerek hapse girmişti. Geçen 2 yılda Caroline çocuğunu doğurmuş. Ancak Ali'nin hapiste olması nedeniyle zor günler geçiren Caroline, yaşadığı duruma daha fazla dayanamamış ve  mahalle bakkalına yazılı bir not bırakarak Hollanda'ya gitmiş.

Olanlardan haberdar olan Hasefe Hanım, Ali Kaptan'ın evine geldiğinde Mustafa'yı bulmuş ve Ali hapisten çıkana kadar bakılması için Cemile'nin evine götürmüş.    

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com