Müşterilere pişmiş balık ikramı

Müşterilere pişmiş balık ikramı
Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde balık satıcısı esnaf, bir taraftan balık satışı yaparken, diğer taraftan da müşterilerine saçta pişirdiği balıkları ikram ediyor.

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde balık satıcısı esnaf, bir taraftan balık satışı yaparken, diğer taraftan da müşterilerine saçta pişirdiği balıkları ikram ediyor. Müşterilere pişmiş balık ikramı sonunda müşterilerinin arttığını söyleyen ilçenin tek balık satıcısı Adem Coşar, “Haftanın belirli günlerinde balık pazarında bulunan tezgâhın yanına piknik tüpün üzerine koyduğum saçta pişirdiğimiz hamsi ve İstavrit balığını müşterilerimize ikram ediyoruz. Pişen balıkları yiyen müşteriler hem balıkların taze olup olmadığını test ediyorlar hem de karınlarını doyuruyorlar. Balık almaya pek niyetli olmayan bazı müşteriler balığın tadına baktıktan sonra almaya karar veriyorlar” dedi.
Müşteriler ise balık satıcısının pişmiş balık ekmek ikramından hayli memnun olduklarını söyleyerek, “Ekmek arasına koyduğumuz birkaç pişmiş balıkla karnımızı doyurarak günü kurtarıyoruz “ diye konuştular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com