"Müsteşar Güngör" görev başında

"Müsteşar Güngör" görev başında
Kütahya'nın Simav AK Parti İlçe Teşkilatı'nın görme engelli genç üyesi Güngör Avcıoğlu (26), ilçesinin gelişip kalkınması için önüne çıkan siyasi fırsatları değerlendirmesini iyi biliyor.

Kütahya'nın Simav AK Parti İlçe Teşkilatı'nın görme engelli genç üyesi Güngör Avcıoğlu (26), ilçesinin gelişip kalkınması için önüne çıkan siyasi fırsatları değerlendirmesini iyi biliyor. Simav'ın sorunlarını anlatmak ve çözüm yolları bulmak amacıyla son iki ay içerisinde Başbakan Erdoğan ile Kütahya ve Uşak illerini ziyaretinde ayrıca başkent Ankara'da hem Mecliste hem de Başbakanlıktaki konutunda rahatça görüşme imkanı bulunan ve bu yüzden de vatandaşlar tarafından lakabı 'Müsteşar Güngör'e çıkan görme engelli Güngör Avcıoğlu geçtiğimiz gün Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Kütahya il merkezi ve Çavdarhisar ilçesinde görüşerek Simav'ın turizm hususundaki eksikliklerini anlatma fırsatı bulduğunu söyledi.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile siyasi yakınlığı bulunduğunu anlatan Avcıoğlu, kısa da olsa görüşmesinde Bakan Günay'a Simav'ın turizm konusunda içözüm bekleyen sorunlarını anlatma fırsatı bulduğunu kaydetti. Simav'ın termal turizm konusunda çözüm bekleyen sorunlarını daha iyi anlatması için Bakan Ertuğrul Günay'ın kendisine önümüzdeki hafta içerisinde randevu verdiğini anlatan Avcıoğlu, söz konusu randevuya isterlerse Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan başta olmak üzere ilçeye bağlı Çitgöl ve Naşa Belediye Başkanlarını da götürebileceğini bildirdi.
Avcıoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın en son Kütahya merkez ve Çavdarhisar ilçelerine gerçekleştirmiş olduğu gezisi sırasında Avrupa Komisyonu üyesi Macar Tibor Varadi ile de tanışma fırsatı bulduğunu ve kendisini Simav'a davet ettiğini bildirdi. Simav'a siyasi yönden hizmet etmeyi çok sevdiğini ileri süren görme engelli Avcıoğlu, bu uğurda gerçekleştirdiği ziyaretlerin masraflarını da cebinden ödediğini kaydetti.
Avcıoğlu, geçtiğimiz ay içerisinde yapımı tamamlandıktan sonra asfaltlanan Kütahya-Simav karayolunun Uğurlu Güme mevkiindeki 5 kilometrelik yolun Başbakan Erdoğan ile son Ankara görüşmesinden sonra tamamlandığını ve yolun yapılmasında emeği bulunduğunu ileri sürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com