Mutfak oyuncuları yeniden ekranlarda!

Mutfak oyuncuları yeniden ekranlarda!
İşte yeni dizilerinden ilk kareler...

BKM Mutfak'ta seyircinin sevgisini kazanan, hem de rol aldıkları sinema filmlerinde başarılı işlere imza atan isimler şimdi kendi yazdıkları bir hikaye ile ekrana dönüyor! Şahin Irmak, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Gülhan Tekin ve Burcu Gönder ustaları gibi hem yazıyor hem oynuyorlar.
Aşağı Yukarı Yemişliler, İstanbul'a hayallerinin peşinden gelip, o hayallerini bir inşaatta inşa etmeye çalışanların hayat hikesini konu alıyor.
Dizide İstanbul'da yaşamanın, hayat kurmanın, hele ki daire sahibi olmanın hiç de kolay olmadığı işleniyor. Yönetmenliğini Şahin Altuğ'un üstlendiği Aşağı Yukarı Yemişlililer, seyirciyle buluşuyor.

KAZMA, KÜREK; SEVDA, YÜREK…
Aşağı Yukarı Yemişlililer'in birinci bölümünde iki düşman ailenin ortasında yeşeren, Menekşe ve Serhat'ın aşkına tanık olacağız. Ağabeyleri Sülo ve Mikail'in karşı çıktığı bu aşk için Serhat intihara kalkışır. Tüm aile onu vazgeçirmek için uğraşırken bir yabancı olan biteni uzaktan izlemektedir.
Emine herkesi yatıştırmaya çalışırken oğlu Mustafa'nın hayatında yepyeni bir sayfa açılır. Yeni öğretmeni Handan'ın okula gelişi sadece Mustafa'yı değil tüm mahalleyi etkisi altına alacaktır. Sonunda Serhat ve Menekşe planlı bir şekilde kaçmaya karar verir. Fakat kaçtıkları gece başlarına geleceklerden ikisinin haberi yoktur.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com