Müthiş İddia Ortalığı Karıştırdı!

Müthiş İddia Ortalığı Karıştırdı!
Survivor'da yaşanan Pascal – Nihat kavgası, tüm olayları unutturarak magazin gündeminin en tepesine yerleşti.. Peki Pascal'ın gönderilmesi doğru muydu, değil miydi?

Evet kavgayı Pascal başlattı, evet yerden çamuru alıp Nihat'ın suratına Pascal fırlattı, evet üzerine de önce o yürüdü ama önceki etkenler hiç mi önemli değil?

Haftalardır izliyoruz; Nihat'ın sözleri de pek yenilir yutulur cinsten değil. Bu işte ağır tahrik var.. Nihat Doğan sineması Survivor başladığından beri hiç bitmedi.. El insaf o kadar söze can dayanmaz.. Pascal dayandı ama uzun süre dayandı, dün gecce yaşananlar bardaktaki son damlanın taşmasıydı..

Ama Acun'un da dediği gibi güvenlik tehlikeye girmişti.. Olayların yatışmasının ardından Pascal'ın Nihat'a saldırması hataydı.. Herkes söyledi dün gecce Pascal'ın içinde taktik yok, içinden geldiği davranıyor.. Nihat lafı ortaya atıyor ve hiçbir şey olmamış gibi çekiliveriyor.. Oradakiler de o sözleri içlerinde kuruyor ve büyütüyor.. İşte kavga bu sözlerin birikmesinden çıktı.. Ama faturanın tek başına Pascal'a kesilmesini doğru bulmuyorum.. Nihat da cezalandırılmalıydı.. Yani 'Artık adanın kralı benim, Fransız filan dinlemem' sözünü ona kurdurtacak bir ortam verilmemeliydi..

Tamam Pascal suçlu ama Nihat da suçlu.. Nihat da adadan gönderilsin demiyorum ama o da bir ceza almalıydı.. İnsan öldüren birinde bile dış etkenler araştırılır.. Nefsi müdafaa mıydı, kışkırtma mı vardı şeklinde..

Burada fatura sadece Pascal'a kesildi ve Nihat da bu durumdan yararlanarak adada krallığını ilan etti..

Siz dua edin dün gecce adadan Ceyda gönderildi.. Eğer Asena gönderilseydi, Nihat'ı tutabilmek imkansız olacaktı.. İşte o zaman gerçek Nihat Doğan sineması başlayacaktı..

Tüm bu olaylar bir yana bu kavgaya dair ortaya atılan bahis iddiası da ortayı fena karıştırdı..

Habershow adlı sitenin ortaya attığı bu iddiayı dün gecce Süper Kulüp de ekrana taşıdı.. İddialara göre Pascal, yarışma başlamadan önce gittiği tanınmış bir gecce kulübünde birkaç iş adamıyla birlikte bir iddiaya girmiş.. İddianın bedeli de 10 bin dolarmış.. Eğer Pascal, Nihat'ı döverse 10 bin dolar alacakmış..

Bu iddiadan Acun'ın bile haberi yokmuş.. Tabii ki olamaz, çünkü bilse Acun böyle bir şeye asla izin vermez.. Şimdilik bir iddiadan ibaret olan bu haberin doğruluğunu ancak Pascal'dan öğrenebileceğiz.. Tabii böyle bir şey nasıl açıklanır bilemiyorum ama eğer doğruysa ortalık daha da çok karışacak..

Pascal bugün İstanbul'a dönüyor.. Çok çarpıcı açıklamalar yapacakmış.. Bakalım neler açıklayacak ve ne bombalar patlatacak.. Merakla bekliyoruz..

OKUYUCULARIN SURVIVOR SORULARI:

1- Pascal kavga ettiği için diskalifiye oldu ya, peki daha önceki haftalarda Tefik ile Taner YUMRUKLAŞTIĞINDA neden diskalifiye olmadılar?

2- İki konseyde gündeme gelen Nihat'ın barakadan atılma olayı neden TV'de YAYINLANMADI? Küfürleri neden bizlere DUYRULMADI?

3- Güvenlik ya Pascal'ın diskalifiyesine sebep; Taner adayı yakarım diyor ve kendini ateşe atıyor ya sizin güvenlik kriteriniz nedir?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com