Müthiş İkili!

Müthiş İkili!
Derbide sergilediği futbolla alkış alan Galatasaray'da maçtan sonra en çok konuşulan konu, Hagi-Tugay ikilisinin uyumu oldu. Sürekli Rumen teknik adamla diyalog halinde olan Tugay'ın beraberlikteki katkısı büyük oldu..

Fırtınalı bir hafta geçiren Galatasaray’da hemen herkes, derbi öncesinde büyük bir umutsuzluk içindeydi. Ancak hem Gheorghe Hagi, hem de Tugay Kerimoğlu yaptıkları açıklamalarda Şükrü Saracoğlu’na galibiyet için gideceklerini belirttiler. Takımla birlikte sadece iki gün geçiren Hagi, öğrencilerini motive etmek adına elinden geleni yaptı. Bu konudaki en büyük yardımcısı da Tugay oldu. Herkes bu ikilinin nasıl bir kadro oluşturacağını merakla bekliyordu. Sonuç olarak, sahaya Pino-ElanoMisioviç’ten oluşan hücum hattıyla çıkan Aslan, kendisinden beklenmeyen bir futbol ortaya koydu ve galibiyeti kaçıran taraf oldu. Maçtan sonra en çok konuşulan konu ise Hagi’yle Tugay’ın yedek kulübesindeki diyaloğuydu.

Sürekli diyalog halindeydiler
Rumen teknik adam, hemen her konuda yardımcısına danışmaktan hiç çekinmedi. Tugay da sürekli Hagi’ye düşüncelerini belirtti ve bu ikilinin sayesinde Galatasaray, ‘Fark yer’ denilen deplasmandan, beraberliğe üzülerek ayrılmış oldu. Karşılaşma sonrasında Gheorghe Hagi, kendisinin iki gün içerisinde çok fazla şey yapamadığını, Tugay’ın yardımlarından fazlasıyla yararlandığını söyleyerek genç çalıştırıcının hakkını teslim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com