"Mutlaka şampiyon olmalıyız!"

"Mutlaka şampiyon olmalıyız!"
Yeni sezonun ilk idmanı öncesi futbolculara kısa bir konuşma yapan Aykut Kocaman, "Bu sene mutlaka ama mutlaka şampiyon olmak tek hedefimiz" dedi.
Yeni sezonun ilk idmanı öncesi oyuncularıyla toplantı yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü, "Fenerbahçe futbol takımı şampiyon olamadı, sorunlar ne olsun. Bu sene mutlaka ama mutlaka şampiyon olmak tek hedefimiz" dedi.
 
Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına sabah yaptığı idmanla başlarken, Teknik Direktör Aykut Kocaman oyuncularına kısa bir konuşma yaptı. Kocaman konuşmasında geçen sezon zor şartlara rağmen verilen mücadeleyi övdü ama diğer yandan da ligde şampiyon olamadıklarını hatırlatmaktan geri kalmadı: "Fenerbahçe futbol takımı şampiyon olamadı, sorunlar ne olsun. Bu sene mutlaka ama mutlaka şampiyon olmak tek hedefimiz"
 
Oyuncularıyla yaptığı toplantıda söze yeni transferlerle giren Aykut Kocaman, "Transfer dönemlerinin doğal süreci gereği aramızdan ayrılanlar oldu. Onlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Salih ilk transferimiz oldu. Başarılar diliyorum. Hasan Ali geldi, başarılar. Mehmet Topal özellikle yurtdışı tecrübesiyle bize çok şey katacak. Ona da hayırlı olsun" dedi.
 
Kocaman daha sonra "Geçmişten geleceğe bir şeyler söylemek istiyorum" diyerek sözü geçtiğimiz sezon kaçan şampiyonluğa ve önümüzdeki sezona getirdi. 
 
Çok zor ve ztarihi bir sezon geçirdiklerini hatırlatan Aykut Kocaman, tüm sorunları birlikte aştıklarını vurguladı. "Sezonu iki finalle noktaladık. Bir tanesini kazandık, bir tanesinin ucundan döndük" diyen deneyimli teknik adam, "İçimden geleni söylüyorum. Bütün herşeyi topladığımız zaman; başarılı bir sezon geçirdik. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
Ancak Kocaman tebrik ve teşekkür ettiği oyuncularını önümüzdeki sezona motive ederken, şampiyonluğun kaçtığını da hatırlatmaktan geri kalmadı. Söze "Ama bir yandan da Fenerbahçe futbol takımı şampiyon olamadı, sorunlar ne olsun" diye giren Kocaman, bu sene mutlaka ama mutlaka şampiyonluğa ulaşmanın tek hedefleri olduğunu vurguladı.
 
Bunu başaracak kapasiteleri ve güçleri olduğunu söyleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü, "Sizden en büyük beklentim, sahaya cıktığınız anda herşeyi unutun, Fenerbahçe için oynayın. Birbirinize destek olun. Başarı bizim adımız. Bizim adımız Fenerbahçe. Bunu unutmayın yeter" diyerek sözlerini noktaladı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com