MySpace'e rakip oluyor!

MySpace'e rakip oluyor!
MTV, yeni projesi “artists.MTV” ile MySpace’in tahtını ele geçirmeye hazırlanıyor.

MTV, yeni projesi “artists.MTV” ile MySpace’in tahtını ele geçirmeye hazırlanıyor. Yeni sitenin aynı MySpace’te olduğu gibi geniş bir sanatçı ve müzik grubu sayfası arşivi sunması bekleniyor.
 
Hali hazırda internetteki bütün bilgi kirliligini kestirip atan ve sanatçıların doğrudan potansiyel hayran kitlesine hitap etmesi konusunda kolay bir yol olacak 10 bin sanatçı sayfasına sahip MTV, bu sayfalarla gelecekte profesyonel müzisyen ya da müzik grubu kurmak isteyen müzisyenlere sayfalarını1 tasarlama, müzik, video, fotoğraf koyabilme imkanının yanı sıra, sosyal medya hesaplarına bağlanma imkanı da sunuyor.
 
Müzisyenlerin Facebook ya da Twitter üzerinde yaptıkları her türlü güncelleme otomatik olarak artists.MTV sayfasında da güncellenebilecek.
 
1 MİLYON SANATÇI SAYFASI OLACAK
 
BTnet'in haberine göre; MTV Mayıs ayının başında beta sürümü yayınlanacak sürümle birlikte 1 milyon sanatçı sayfasına erişmeyi bekliyor.
 
Bu servisle birlikte MTV’nin dijital ortamlardaki 60 milyonluk geniş kitlesinden amatör müzisyenlerin yanı sıra, ünlü yıldızlar da istifade edebilecekler.
 
Bunun yanı sıra her ay Full Frontal adlı programda seçilecek müzisyenler MTV’nin kanallarında ilgi odağı olma şansı da yakalayacaklar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com