Nafi Güral'dan Samsun'a 5 yıldızlı otel

Nafi Güral'dan Samsun'a 5 yıldızlı otel
Samsun'da 5 yıldızlı bir otel yapma kararı aldıklarını açıklayan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, "Samsun, keşfedilmemiş bir cennet. Samsun otel yatırımı ile ilgili hep birinci sıramızda yer aldı" dedi.

Samsun'da 5 yıldızlı bir otel yapma kararı aldıklarını açıklayan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, 'Samsun, keşfedilmemiş bir cennet. Samsun otel yatırımı ile ilgili hep birinci sıramızda yer aldı' dedi.

Güral Sapanca Otelleri'nin sahibi olan oğlu Erkan Güral ile birlikte Samsun'a gelen ve aynı zamanda Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, yapmayı düşündükleri yatırımla ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Adem Güney'le fikir alışverişinde bulundu. Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Orhan Seven ve yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği görüşmelerde
Güral, Samsun'un otel yatırımları için ciddi bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Samsun'a yapılması planlanan otel yatırımı ile ilgili oğlu Erkan Güral ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret eden Nafi Güral, düşündükleri yatırımla ilgili bilgiler verdi. AK Parti İl Başkanı Adem Güney'in de hazır bulunduğu ziyarette her türlü desteği vermek için hazır olduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'a yapılacak otel yatırımının faydalı olacağına değindi. Samsun'da otel yapmak için yer arayışında olan Güral Porselen'e uygun bir arazinin bir an önce temin edileceğini belirten AK Parti İl Başkanı Adem Güney ise, yatırıma bir an önce başlanılması konusunda bürokratik işlemlerin hızlandırılacağını ifade ederek, Nafi Güral'a güvence verdi.
Nafi Güral ve Erkan Güler, yapacakları yatırım hakkında AK Parti Grup Başkan Vekili Samsun Milletvekili Suat Kılıç'ı da ziyaret etti. AK Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleşen görüşmede Samsun'un keşfedilmemiş bir cennet olduğunu söyleyen Nafi Güral, Samsun'a uzun zamandır yatırım yapmayı planladıklarını kaydetti. Güral, toplam 50 milyon dolara mal olacak proje hakkında Suat Kılıç'a bilgi verdi. Gereken desteğin sağlanacağını belirten Kılıç, 'Uygun bulduğunuz yerlerle ilgili neresi daha iyi
değerlendirilebilecekse bu konuda sizlere gereken desteği veririz. Şehrin sizden tek beklentisi düşündüğünüz yatırımın çok kısa sürede tamamlanması yönünde olur. Biz bu konuda gereken katkıyı en üst düzeyde sağlamaya hazırız' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com