Nagehan Alçı'dan CHP'lileri kızdıracak sözler

Nagehan Alçı'dan CHP'lileri kızdıracak sözler
CNN Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programının konuşu olay sözlerin sahibi Nagehan Alçı oldu.

Nagehan Alçı babasının CHP'li olduğundan bahsederken CHP'lileri kızdıracak açıklamalarda bulundu.

'Dört Bir Taraf' programının yorumcularından biri olan Nagehan Alçı, köşe yazarlığına devam ederken, Kanal D'nin yeni sezon kadın programı 'Bırakın Konuşalım'ın sunuculuğunu da üstlendi. 
 
Yıllardır ekranın sert ve kavgacı yüzü olarak tanınan Nagehan Alçı'nın günlük hayatında nasıl olduğu ise bir çok televizyon izleyicisi tarafından merak ediliyor. İzleyicilerin merakını gidermek için Mesut Yar'ın özel hayatına dair sorular yönelttiği Alçı, bu kez oldukça güler yüzlü ve sakin tavırlarıyla ekran karşısında yer aldı.
 
Evliliği ve çocuklarıyla ilgili soruları cevaplayan Alçı, programın ilerleyen dakikalarında baba tarafının CHP'li olduğunu fakat tipik bir CHP'li olmadığını, Türkiye'nin gelişmesini isteyen zihni açık bir adam olduğunu söyledi. İşte ünlü sunucunun CHP'lilere gönderme yaptğı o anlar;
 
Baba tarafım CHP'li, anne tarafım merkez sağ

Mesut Yar: CHP kökenli bir aileden mi geliyorsun?Biraz şehir efsaneleri üzerine konuşalım.
 
Nagehan Alçı: Evet,hatta benim amcam Kayseri'de Belediye Başkanı'ydı. Şimdi de hala kuzenim Özgür Alçı CHP'ye üye.
 
Mesut Yar: Baba tarafı Kayserili mi? 
 
Nagehan Alçı: Tabi, Kayserili baba tarafım.Anne tarafım da merkez sağ.ANAP'lı. Baba tarafı CHP'li. Ama babam Allah rahmet eylesin, iki buçuk yılı geçti kaybedeli.CHP'li bir ailedendi ama Türkiye'de bazı şeylerin değişmesi gerektiğini söylerdi. Böyle tipik bir CHP'li değildi. Başbakan'ın da Türkiye'ye yaptıklarını çok takdir ederdi.Yani çok zihni açıktı.Kategorik bir partili değildi.
 
Mesut Yar: Yani sen Ak Parti sempatizanı mısın? Yoksa Başbakan sempatizanı mısın?
 
Nagehan Alçı: Böyle bir ayrım yapmayı da doğru bulmuyorum.Bir kere herşeyden önce çok güçlü bir liderlik var.Dolayısıyla Başbakan zaten çekiyor. Partiyi de bir yere götürüyor.Çok önemli, çok olumlu şeyler yapıldığını düşünüyorum.Ak Parti'nin de Başbakan'ın da sempatizanıyım.
 
Mesut Yar: Amcanla telefonlaştığınız oluyor mu? 'Nagehan ne yaptın ya? Sen gelmeyecen mi Gayseri'ye? Sen yemiyecen mi bastırmamızı bizim?' demiyor mu?
 
Nagehan Alçı: Bizim ailede CHP'lilik vardır ama fanatiklik yoktur.Hiçbir şekilde yoktur.
 
Mesut Yar: Kendini fanatik buluyor musun?
 
Nagehan Alçı: Kendimi de fanatik bulmuyorum. Ama şöyle,otomatik olarak bizim gibi bir geçmişten gelip işte böyle laik görüntülü diyeyim. Başı açık vs olunca 'Bu CHP'li olacak' diye düşünülüyor. O yüzden de benimle ilgili agresiftir gibi şeyler üretiliyor. Birazcık ters köşe olduğu için zannediyorum bana fanatik deniliyor.Habuki ben CHP'li olsam ve bu tonda konuşsam bana CHP'li fanatik demezler ondan eminim.

(DSE)
 
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com