Nagehan Şefkat Tepe'yi topa tuttu

Nagehan Şefkat Tepe'yi topa tuttu
Nagehan Alçı 'Dört Bir Taraf' programında Samanyolu TV'de Rasim Ozan Kütahyalı'ya gönderme yapan 'Şefkat Tepe' dizi ile ilgili set konuştu.
CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve  Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı ve Kadri Gürsel sunumuyla gerçekleşen Dört Bir Taraf programında Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'ya gönderme yapan 'Şefkat Tepe' dizi ile ilgili ağır eleştirlerde bulundu.
 
Alçı, dizi ile ilgili olarak "Diziyi daha önce izlemedim, ilk defa dün izledim. Neye göre böyle bir gönderme yaptılar bilmiyorum. Fakat ben bunu arkadaşların zekalarını geliştirememelerine ve akıl eksikliklerine bağlıyorum." dedi.

AKP’ye bol bol mesaj gönderilen dizide bir salonda, yüzleri karanlık insanların Türkiye’ye dair “planlarını” anlattıkları canlandırıldı. Diziye göre bu karanlık odaklar Cemaat’e sürekli komplolar hazırlıyor, dershaneleri kapatacak yasanın bir paketle meclisten geçireceklerini anlatıyor. Sıranın cemaat evlerine geleceği de belirtiliyor. Dizide ayrıca Rasim Ozan Kütahyalı’ya atfen “Bilmem nereli arkadaşsa, ekranlarda boy gösteriyor ama sadece cebini dolduruyor” ifadeleri kullanıldı.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com