Naşa Beldesi'nde meydan düzenleme çalışmaları

Naşa Beldesi'nde meydan düzenleme çalışmaları
Kütahya Simav’a bağlı Naşa Beldesinde meydan düzenlemesi yapılıyor. Vatandaşlar belediyenin kaplıca parkından sonra gerçekleştirdiği yeni meydan çalışmasının beldenin her geçen gün değişen imajına yeni bir estetik kazandıracağına inanıyor.

2 bin 140 nüfuslu beldesinde meydan sıkıntısı yaşandığına dikkat çeken MHP’li Belediye Başkanı Kadir Bütüner, kaplıcası ve doğal güzellikleri ile ünlü beldesinde yaşanan meydan sıkıntısına son vermek amacıyla belediye hizmet binası önündeki kullanılmayan alanı beldesinin şanına yakışır modern bir meydana dönüştürmek için başlattıkları çalışmaların son aşamaya geldiğini bildirdi.

Doğal taşlar kullanarak yaptıkları fıskiyeli havuzun çevresini yeşillendirdikten sonra çiçeklerle süsleyeceklerini dile getiren Başkan Bütüner, yakında hizmete açmayı planladıkları meydanın beldesine yeni bir görünüm kazandırmasını beklediklerini kaydetti.

Beldenin estetiğine uygun yapılan meydanın hizmete girmesiyle Naşa’nın çehresini değiştirmeye yönelik çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini ifade eden Başkan Bütüner, “Naşa beldemizi Simav’ın incisi bir beldeye dönüştürmeye kararlıyız. Bu tür yatırımlarımız devam edecek. Belediye olarak işlettiğimiz kaplıcamızda da her geçen gün yenilikler yaparak müşterilerimize kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Başkan Bütüner yeni meydan düzenlemesinden vatandaşların daha fazla yararlanabilmesi için çevresine oturma bankları yerleştireceklerini ve vatandaşların özellikle yazın burada çoluk çocuk oturup serinlemelerine yardımcı olmayı hedeflediklerini kaydetti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com