'Nasıl elersin' tartışması!

'Nasıl elersin' tartışması!
Hülya Avşar, “O Ses Türkiye”de daha önce seçtiği yarışmanın favorilerinden Neylan&Serhat ikilisini eleyince sosyal medyada büyük tepki gördü:

“Avşar insanların yeteneği olup olmadığını 30 saniyede anlıyor, biz 30 senedir ondaki yeteneği anlayamadık!” Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği“O Ses Türkiye” yarışması önceki akşam yayınlanan bölümü ile tartışma yarattı.

Murat Boz, Mustafa Sandal, Hadise ve Hülya Avşar’ın jüri üyesi olduğu programda yarışmanın favorilerinden gösterilen Neylan&Serhat ikilisinin elenmesi sosyal medyada günün konusu haline geldi. Vatan'ın haberine göre; Önceki akşam yayınlanan bölümde, Merve Mete ile “Sevmek Zamanı” adlı şarkıda yarışan ikili, Avşar’ın Mete’yi tercih etmesiyle yarışmaya veda etti. Bu tercih özellikle sosyal medyada tepki dolu yorumlara neden oldu.

Neylan-Serhat hayranlarının Facebook’ta açtıkları “O Ses Türkiye’de Neylan&Serhat çiftini eleyen Hülya Avşar’ı kınıyoruz” adlı sayfada Avşar için sert eleştiriler yapıldı.

İşte sosyal medyada Avşar’a gösterilen tepkilerin bazıları:

- Avşar insanların yeteneği olup olmadığını 30 saniyede anlıyor, biz 30 senedir kendisinin ne yeteneği olduğunu anlayamadık.

godofpsyhc - Neylan ve Serhat öyle bi sesin var, tarzın varken tutup Hülya Avşar gibi birini seçersen seni ikinci şansında iki dakikada eler!

acelyaarikan - Bir program nasıl katledilir Hülya Avşar’dan görmüş olduk. Neylan’ı nasıl elersin yaa..

gizem_Y - Türkiye’de böyle sesler varken Hülya Avşar’ın “O Ses”te jüri üyesi olması ne kadar ironik..!

yeldashn - Prof Dr. Hülya Avşar, müthiş Neylan&Serhat çiftini eledi.

Don Kişot - Hülya Avşar’ın yarışmanın başından beri favori gösterilen Neylan ve Serhat’ı elemesine inanamıyorummm.

ceydadnmz - Hakikaten saçmalık ya ben de onları dinlemek için 3 haftadır izliyordum ya. Artık izlemeye gerek kalmadı. Mehmet Ali Ceylan ‘Avşar moralimizi bozdu’

Elenmelerinin ardından konuşan Neylan Özgüle, Hülya Avşar’a kırgın olmadıklarını belirterek şunları söyledi: “Elenmek ikimizi de üzdü. Oradaki en iyi isimlerden biriydik, daha devam edebilirdik. Ne olduğunu anlamadık, sadece buna şoke olduk.

Müzik bizim hayatımız değil sadece bir keyif. Hülya Avşar’a bir kırgınlığımız ve tepkimiz yok, kendi takdiridir. Ona sırtımızı dayayacağımızı düşündük ama olmadı. Kırgınlığımız olamaz, çünkü kendisini uzun süredir tanımıyoruz. Yine yan yana geliriz hatta ben ‘Bizi elediniz’ diye espri bile yaparım.

Sadece sahne almadan önce prova esnasında bize ettiği iki laf moralimizi bozdu. Ancak sonrasında kendisiyle bu problemi hallettik. Bize provalarda çok destek oldu. Bundan dolayı ona gösterilen sert tepkiler bize bir şey katmaz. Akustik müzik yaptığımız için teknik sorunlar da yaşadık. Serhat’la birbirimizi duyamadık, kulaklık sorunu oldu. Biz müzikal anlamda her şeyin en iyisini yapmak istedik.” (SNK)

HT
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com