“Nazi gelini” hapishanede kraliçe gibi!

“Nazi gelini” hapishanede kraliçe gibi!
8 Türk, bir Yunan ve bir Alman’ı öldürmekle suçlanan Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) Hücresi’nin yaşayan tek üyesi 38 yaşındaki Beate Zschaepe’nin alıkonduğu Münih Stadelheim cezaevinde yıldız muamelesi gördüğü iddia edildi.

Beate Zschaepe’nin hapishane günlerini, birkaç gün önce serbest kalan hücre komşusu Monika M. anlattı.
 
RESİMLERİ DUVARA ASILI
 
Hırsızlıktan hapis yatan sonrasında serbest kalan 31 yaşındaki Monika M., Zschaepe’nin tutuklu bulunduğu 121 numaralı hücreye suç ortakları ve eski iki sevgilisi olan Uwe Mundlos ve Uwe Böhnhardt’ın resimlerini astığını belirterek “Zschaepe, Uwe Mundlos ve Uwe Böhnhardt’ın intihar etmedikleri konusunda çok emin” dedi. NSU’nun iki erkek üyesi, 4 Kasım 2011’deki banka soygununun ardından yaşadıkları karavanı ateşe verip intihar etmişti. Neo-Nazi örgütten sadece Beate Zschaepe geride kalmıştı.
 
Bild Gazetesi’ne yaptığı açıklamada Monika M., “Zschaepe hapishanenin yıldızı gibi. Diğerlerinden kraliçe muamelesi görüyor. Ya ondan korkuyorlar, ya da onu yıldız gibi görüyorlar. Bir yabancı tutuklu onun için kek bile pişirdi. Hatta Yunanlı bir tutuklu, sigara ikram etti” dedi. Monika M.’ye göre neo-Nazi tutukluya her gün içlerinde evlenme teklifleri, çıplak erkek fotoğrafları ve evlilik tekliflerinin de bulunduğu mektuplar geliyor. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com