Nazlı Ilıcak Medya Mahallesi’nde bombaları patlattı!

Nazlı Ilıcak Medya Mahallesi’nde bombaları patlattı!
Medya Mahallesi’ne katılan Nazlı Ilıcak çok tartışılacak sözlere imza attı.

Sabah yazarı Nazlı Ilıcak, Askeri Casusluk Davası’ndaki tutuklamamalar ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda oramiral düzeyinde komutan kalmamasının konuşulduğu Medya Mahallesi programında “Deprem bile Gölcük’ü vurdu” diyerek şok edici bir gafa imza attı.

Programın sunucularından Ayşenur Arslan’ın tepkisi üzerine Ilıcak, “Deniz Kuvvetleri kendi etti kendi buldu” diye konuştu. Nazlı Ilıcak’ın bu sözleri sosyal medyada tepki topladı.

"SAVCIYI ARADIM SORDUM"

Ayşenur Arslan, istifa eden donanma komutanı Nusret Güner'in kızının odasına kamera yerleştirdiği iddia edilen astsubayın iddianamede sanık olmamasını eleştirerek bunun nedeninin ne olabileceğini Nazlı Ilıcak ve Akif Beki'ye sordu. Ilıcak ise "Ben bu konuda savcıyı aradım. Ama 15 gün izne çıkmış, dönünce arayıp bilgi verecek. Ben de sana aktarırım" dedi.

Arslan, ortada delil olmamasına rağmen yapılan tutuklamaları eleştirince Beki ve Ilıcak "Biz ordunun geçmişte neler yaptığını biliyoruz. Bu ordu hiç darbe yapmadı mı?" dediler. Arslan ise bunun üzerine "Suçın şahsiliği" ilkesini hatırlatarak, "TSK geçmişte darbe yaptı diye bugün bütün komutanları tutuklama hakkı mı doğuyor? Ortada bir suçlu varsa delilini gösterir yargılarsınız. Ama ordu geçmişte darbe yaptı diye bir gerekçe olamaz" dedi.
"DEPREM BİLE GÖLCÜK'Ü ÇARPTI!"
Nazlı Ilıcak ise bu sözler üzerine "Bunu söyledi diye adam hapislerde süründü ama deprem bile Gölcük'ü çarptı..." dedi. Ayşenur Arslan ise bu sözler üzerine "Şakası bile hoş değil. Orada gencecik insanlar, çocuklar hayatını kaybetti" diyerek Ilıcak'ın sözlerini düzeltmek istedi.
Ilıcak sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben bunun şakasını yapıyorum ama, çok kötü bir şey oldu. Deniz Kuvvetleri kendi etti kendi buldu. Ya bu Güven Erkaya'dan beri bütün bunlar bu işin içine girmişler."(SAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com