Nazmi Koca'dan kurtuluş planı!

Nazmi Koca'dan kurtuluş planı!
Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Nazmi Koca, hedeflerini ve projelerini anlattı.
Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Nazmi Koca, siyah beyazlı kulübün 25 Mart Pazar günü yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesi seçim beyannamesini açıkladı.
 
Nazmi Koca tarafından yapılan seçim beyannamesi şu şekilde:
 
MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ,
 
Beşiktaşımızı sportif, sosyal, ekonomik, kültürel alanlarda uluslararası standartlarla yöneterek, sporun her branşında ülkemizi başarıyla temsil etmesini,
 
Sporcu, antrenör, taraftar ve spor yöneticilerinin Beşiktaş kulübünün geleneksel değerlerine geri dönmesini,
 
Beşiktaşımızı tüm kişisel hırslardan ve çıkarlardan uzak tutarak her alanda eski takım ruhuna dönmesini,
 
Gelecek nesil Beşiktaşlılara, sportif başarılarıyla ulusal ve uluslarası platformlarda saygınlık kazanmış, çağdaş yapısında geleneksel terbiyesini barındıran, sosyal ve kültürel alanlarda gelişmiş bir Beşiktaş bırakmayı,
 
Beşiktaş kulübünü ekonomik anlamda bağımsızlaştırarak, yöneticilerin "Hibe"sine muhtaç olmaktan çıkarıp, kendi kendini yöneten, kişilerin güdümünden kurtulmuş, kuvvetli bir ekonomik yapıya sahip olmasını,
 
Rekabet ve yarışma ruhunu, katılımcılık, takım anlayışı ve dayanışmayı yeniden Beşiktaş'a ait özellikler olarak tanımlanmasını sağlamaktır.
 
PROJELERİMİZ,
 
TESİSLER
 
-İstanbul'un 2 yakasında, kongre üyelerimizin hizmetine sunulacak olan sosyal tesislerin inşa edilmesi.
 
-Altyapılar için Nevzat Demir Tesisleri'nde, sponsorlar eliyle 2 adet antrenman alanı inşa edilmesi.
 
İDARİ
 
-Tüzüğümüzün daha pratik ve çağdaş hale sokulması.
 
STAT
 
-İnönü Stadı ile ilgili kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğinin göreve gelir gelmez netleştirilerek, izinler gerçekten alınmış ise derhal yeni stat inşaatının başlatılması.
 
-İnşaat izinleri hususunda bir eksiklik varsa derhal stadımızın depreme karşı güçlendirme çalışmalarına başlatılması.
 
MALİ PROJE
 
-Beşiktaşımızı ekonomik alanda bağımsızlaştırarak, yöneticilerin "Hibe"sine muhtaç olmaktan kurtarılması.
 
-Futbol A.Ş'nin ve derneğimizin tüm hesaplarının uluslararası bağımsız denetleme kurumlarınca inceleterek, genel kurul üyelerimizle paylaşılması
 
-Borcumuz namusumuzdur. Ödeyeceğiz.
 
ŞEVKET BELGİN
 
-Rahmetli Şevket Belgin'in vasiyeti ile kulübümüze bağışladığı gayrimenkullerden doğan miktarın ortaya çıkarılarak, en büyük arzusu olan Alt Yapı Antrenman Salonunu inşa edilmesi.
 
SOSYAL PROJELER
 
-Dişi Kartallar: Hanım kongre üyesi sayısını artırmaya yönelik çalışmaların yapılması ve maç biletlerinde kendilerine belli oranlarda indirim sağlanması
 
-Yavru Kartallar: Kendilerine İnönü Stadında özel bir bölüm ayırıp velileriyle birlikte gelen 14 yaşına kadar yavru kartallarımızın maçlarımızı ücretsiz izlettirilmesi
 
-BJK Eğitim ve Kültür Akademisi: Gönüllü eğitmenlerimiz vasıtasıyla sosyal tesislerimizde 15 yaşına kadar olan Yavru Kartallarımıza Beşiktaş ve spor kültürü, yabancı dil eğitimi, çeşitli sanatsal faaliyetlerin verilmesi.
 
EĞİTİM
 
-Sporda, sanatta ve bilim alanında başarılı çocuk ve gençlerimize eğitim bursu verilmesi.
 
PROFESYONEL FUTBOL TAKIMI İZLEME KOMİTESİ
 
-Eski futbolcularımızdan oluşan bir ekip ile yurt içi ve yurt dışındaki yetenekli gençlerin takımımıza kazandırılarak son yıllarda dikkat çekici bir düzeyde artış gösteren Menajerlik bedellerinin bu sistem sayesinde en aza çekilmesinin sağlanması.
 
DANIŞMA KURULU
 
-Yönetimimizin sağlıklı ve doğru kararlar alabilmesi için alanlarında otorite olmuş kişilerden meydana gelen bir danışma kurulu ve buna bağlı olarak icraatları gerçekleştirecek bir çalışma grubu oluşturulması.
 
DEV ÖZ KAYNAK PROJESİ
 
-Dünya kulübü olmayı başaran Arsenal, Barcelona, Ajax vs. gibi takımların 25 yıl evvel başlattıkları projedir.
 
-Scouting ( Yetenek Avcılığı ) sistemi ile başta Afrika ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden 14-16 yaş arası yeteneklerin keşfedilip, yurt içinden bulunacak aynı yaş grubu Türk çocuklarıyla öz kaynak düzenimizde eğitilip profesyonel futbol takımımıza kazandırılması, ihtiyaç fazlası sporcuların ise profesyonel eller aracılığı ile diğer takımlara pazarlanması.
 
-Yurdun çeşitli bölgelerinde oluşturulacak spor okulları vasıtasıyla çocuklara spor yapma imkanı ve spor kültürü kazandırılması.
 
(EMK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com