Ne ayak Karayılan!

Ne ayak Karayılan!
PKK'nın 2 numarası Murat Karayılan'ın özel Jack Wolfskin marka ayakkabı giydiği ortaya çıktı... Kışın sıcak, yazın ise serin tutan bu özel ayakkabıların satış fiyatı 800 TL...

İkiyüzlü PKK kandırılarak dağa çıkartılan gençlere 20 TL'lik mekap veren terör örgütü, Kandil sorumlusu başta olmak üzere tüm yönetim kadrosuna dünyanın en özel dağcı ayakkabısından hediye etti.
 
HER YIL İÇİN 4 ÇİFT
 
Almanya'da üretilen ve Türkiye'de 800 TL'ye satılan Jack Wolfskin marka ayakkabının en büyük özelliği kuşkusuz kışın sıcak, yazın serin tutması.
 
Murat Karayılan, Duran Kalkan, Cemil Bayık ve Rohani Serhat gibi terörist liderlerinin yıllık 4 çift Jack Wolfskin hakkı olduğu da ortaya çıktı. Zorlu arazi koşullarında da esneklik ve kavrama özellikleri ile dikkat çeken Jack Wolfskin'in, son derece özel kurt derisinden imal edildiği belirtildi.
 
ÖDÜL OLARAK VERİLDİ
 
Örgüt yetkililerinin, ödül olarak bazı teröristlere de bu özel ayakkabıdan verdiği iddialar arasında. Jack Wolfskin, Türkiye'de de çok özel mağazalarda satışa sunulmuştu.
 
DARBE ÖNLEYİCİ
 
Jack Wolfskin marka ayakkabıların tabanındaki bir sistem, sert darbeleri önlüyor. Bu sistem, dünyadaki hiçbir ayakkabıda yok.
 
Kaynak: Takvim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com