Ne Cemaat Ne AKP İşte Kasetin Failleri!

Ne Cemaat Ne AKP İşte Kasetin Failleri!
Kaset depremini önceden bilen isim olarak dikkatleri çeken eski Milletvekili Diker yeni bir iddia daha ortaya attı. Diker'e göre kasetlerin arkasından bir MHP'li çıkabilir..

MHP'deki ilk kaset skandalından sonra “8 kişinin daha kaseti var” açıklaması yapan eski DYP Milletvekili Tevfik Diker çok çarpıcı bir iddia daha ortaya attı. Diker, üç kaset daha çıkabilir dedi ve görüntülerin kaydedilemesi ve yayınlanmasının arkasından MHP'li bir yöneticinin olabileceğine işaret etti.

Diker'in ifadeleri şöyle: “Hakkında kaset olduğu iddia edilen 5 genel başkan yardımcısından ikisinin hakkındaki yayınlanmayan kasetin çekildiği mekan ve bu iki kişinin katıldığı toplantı ile ilgili MHP'li bir yöneticinin ismi yakında kamuoyuna yansıyabilir. MHP yöneticisinin genel başkan yardımcılarının senin olduğu bir yerde kasetleri çekiliyor, kayda giriliyor. Ama o toplantı ile ilgili düzenleyici sensin. Kasetleri olduğu söylenen isimleri Bahçeli'ye iletmek istedim ama benle konuşmadı. Demek ki kendisi de o isimleri biliyor.”

Öte yandan Tefik Diker bu akşam saat 20.00'da Ülke'de, Bugün Programında Ersoy Dede'ye konuşacak. Diker MHP'deki kaset depremine açıklık getiriyor. Yeni kasetler yolda mı? İstifaların ardından MHP şimdi ne yapacak? Kasetlerin arkasındaki gizli güçler kim? Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 20:00'de Ersoy Dede'nin sunduğu Ülke'de Bugün Programında.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com