Ne İşimiz Var?

Ne İşimiz Var?
Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, sabaha karşı Kiev'den dönen futbolcularına, akşam saatlerinde tesislerde olmasını istedi. Ancak idman yerine kısa bir açılış konuşması yapan Alman hoca, sözü Guti'ye bırakıp gitti.

Yönetimle hiç iletişim kurmayan, basınla arasının soğuk olduğu bilinen Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Dinamo Kiev hezimetinden sonra da futbolcularıyla fazla konuşmadı, yerine Guti'yi vekil yaptı.

Siyah-beyazlı çalıştırıcı, Kiev'den sabaha karşı dönen futbolcularından akşam tesislerde olmasını istedi. Antrenman saatini akşama alındığını sanan oyuncular, Ümraniye'ye geldiklerinde, idman yerine toplantı görünce küçük bir şaşkınlık yaşadılar. Kısa bir açılış konuşması yapan Alman teknik adam daha sonra sözü Guti'ye bırakarak toplantı salonundan çıktığı bildirildi.

İspanyol oyuncu, arkadaşlarına, takım olma ve sahadaki görev paylaşımıyla ilgili bir konuşma yaptığı öğrenilirken, bazı oyuncuların bu duruma bozuldukları vurgulandı. Meselenin Guti'nin toplantı yapmasının olmadığını söyleyen bu isimler, “Bu toplantı herhangi bir idman öncesi de yapılabilirdi. Sırf bunun için futbolcular neden evlerinden getirildi anlayamadık. Madem programda antrenman yoktu, futbolcular serbestti, keşke ailelerimizle vakit geçirseydik” diye sitem ettikleri bildirildi.

'Yardımlaşma yok'
Guti'nin konuşmasında, “Avrupa'ya veda ettik. Türkiye'de hem kupada, hem de ligde kalan maçlarımızı kazanmak zorundayız. Saha içerisinde kimse kimseye yardım etmiyor. Sezon başından beri bir türlü takım haline gelemedik. Bir an önce bunu sağlamamız gerek” dediği belirtildi.

Bazı oyuncuların toplantının yanında salonda da çalıştığı belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com